خرید با پی پال | پرداخت با پی پال | انتقال با پی پال | خدمات پی پال

پی پال یکی از رایج‌ترین سیستم‌های پرداخت اینترنتی در جهان می‌باشد که در حال حاضر بیش از 200 میلیون کاربر در بیشتر کشورهای جهان را دارد. همین امر انتقال وجه را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند، زیرا با اشباع شدن این سیستم مالی آنلاین در سراسر جهان وجه نقد با امنیت بالا و کوتاه‌ترین زمان ممکن انتقال می‌یابد. امروزه پی‌پال در ۱۹۰ بازار فعالیت می‌کند و بیش از ۲۳۲ میلیون حساب دارد که بیش از ۸۷ میلیون آن فعال هستند. پی‌پال به مشتریان اجازه می‌دهد تا به ارسال، دریافت و نگهداری پول در ۲۴ ارز مختلف بپردازند.پی‌پل در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ اتفاق افتاد.یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی، دفاتر خدمات مالی و یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پال نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پال و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند.

مجموعه پانی پی با سال ها تجربه در امور ارزهای الکترونیک و دارا بودن حساب های پی پال شرکتی و معتبر قادر میباشد کلیه خرید های اینترنتی با پی پال را برای شما در سریع ترین زمان و کمترین کارمزد انجام دهد . پانی پی همچنین میتواند به شما در زمینه خرید از بسیاری از سایت های خارجی که مجهز به سیستم پرداخت پی پال هستند به شما کمک کند و پرداخت های شما را انجام دهد .

شرایط انجام انتقال پول در پی پال ؟
برای ارسال پول به حساب دیگر کافیست در فرم ثبت سفارش آدرس ایمیل پی پال گیرنده وجه وارد شود .

با چه ارزهایی میتوان پول ارسال کرد ؟
مجموعه پانی پی میتواند با ارزهای دلار,یورو و پوند انتقال پول را انجام دهد و اگر سفارش شما با ارزهای دیگر میباشد باید معادل آن را به صورت دلاری انتقال دهید .

کارمزد خدمات پی پال در پانی پی چقدر هست ؟
مبلغ کارمزد خدمات ما 50.000 هزار تومان به صورت ثابت برای هر مبلغی میباشد .

کارمزد پول در حساب پی پال چقدر هست ؟
در نظر داشته باشید کارمزد در پی پال از حساب گیرنده کسر میشود و میزان کارمزد فوق بین 4 تا 4.5 در صد میباشد و اگر میخواهید مبلغ انتقالی به صورت کامل به حساب واریز گردد کارمزد پی پال را در انتقال خود محاسبه نمایید .

از چه سایت هایی میتوان با پی پال خرید انجام داد ؟
مجموعه پانی پی میتواند از سایت های متعددی خرید های شما را انجام دهید که ما به چند مورد اشاره میکنیم :

- خرید کالا از فروشگاه Ebay
- خرید کالا از فروشگاه های مجهز به درگاه پی پال ( فقط با آدرس شیپینگ خارج کشور )
- خرید دامنه از نیم چیپ و Godaddy
- خرید هاست و سرور از شرکت های دیتا سنتر از قبیل هتزنر
- پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی
- خرید مقاله
- خرید از سایت های نرم افزار و بازی دارای درگاه حساب پی پال
- و ...

امکان لغو سفارش در پی پال وجود دارد ؟
پس از انتقال پول و صدور رسید امکان لغو و کنسل شدن پرداخت وجود ندارد .

شرایط ریفاند پول به چه شکل میباشد ؟
اگر پرداختی توسط گیرنده میخواهد برگشت زده شود قبلش میبایستی با کارشناسان ما تماس بگیرند و این موضوع با اطلاع قبلی انجام شود و پس از تایید این امکان وجود دارد و در صورت ریفاند و کنسلی سفارش توسط مشتری مبلغ ارز براساس نرخ خرید روز پی پال محاسبه و تسویه میگردد .

ارسال پول به ایمیل پی پال اشتباه ؟
اگر به اکانتی که اشتباه باشد و حسابی با اون ایمیل تا حالا ساخته نشده است پولی ارسال شود امکان کنسل و برگشت پول به صورت فوری وجود دارد .

پس از پرداخت پی پال رسید داده میشود ؟
بله پس از انجام سفارش شماره TRANSACTION ID یا همان کد پیگیری تراکنش در صورت نیاز به همراه تصویر ان ارسال میشود .

نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید ؟
اگر برای پرداخت پی پال خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید در ساعات کاری شرکت میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .