صفحه نخست    قوانین و شرایط استفاده از خدمات

قوانین و شرایط استفاده از خدماتمشتری محترم خواهشمندیم قبل از عضویت در سایت قوانین و شرایط استفاده از خدمات سایت را کامل بخوانید , عضویت شما در سایت به منزله پذیریش کلیه قوانین میباشد و در صورت رعایت نکردن قوانین و شرایط استفاده خدمات کلیه عواقب بر عهده مشتری خواهد بود .شرایط کلی استفاده از خدمات پانی پی :

1- عضویت در سایت میبایستی با شماره تلفن همراه معتبر انجام شود و از وارد کردن شماره موبایل دیگران اکیدا خودداری شود .

2- انتخاب نام صحیح به هنگام عضویت الزامی میباشد و باید با تصویر کارت ملی بارگزاری شده در مدارک هویتی مطابقت داشته باشد .

3- استفاده از کارت بانکی دیگران برای پرداخت آنلاین ریالی تخلف محسوب میشود و اگر قصد استفاده از کارت بانکی شخص دیگری را دارید میبایستی تصویر کارت ملی در سایت اپلود شود .

4- آپلود مدارک احراز هویت در قسمت مدارک هویتی الزامی میباشد و در صورت عدم آپلود خدمات ارائه نخواهد شد .

5- در صورت شارژ کیف پول هیچ گونه ارزی توسط ما خریداری نمیشود و این پول به صورت امانت در حساب بانکی پانی پی خواهد بود تا ثبت سفارش توسط مشتری انجام شود .

6- در صورت ثبت سفارش کاربر موظف به پرداخت فاکتور ریالی در همان موقع میباشد در صورتی که فاصله بین ثبت سفارش و پرداخت فاکتور وجود داشته باشد نرخ ارز براساس لحظه پرداخت محاسبه مجدد میشود .

7- در صورتی که پس از ثبت سفارش و پرداخت آن سفارش شما نهایی نشده باشد و بخواهید کنسل کنید امکان کنسلی وجود دارد و وجه ریالی به همان حساب مبدا برگشت خواهد شد .

8- پانی پی حق خود میداند در صورت ایجاد حساب با مشخصات جعلی و ثبت سفارش اکانت را پس از تسویه مسدود کند.

9- در صورت استفاده نادرست از اکانت کاربری و نقض قوانین سایت اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

10- استفاده از آیپی پروکسی یا وی پی ان به هنگام ثبت سفارش تخلف محسوب میشود و در صورت مشاهده سفارش لغو میشود و انجام نخواهد شد.

11- در صورتی که اکانت کاربری خود را در اختیار اشخاص دیگر از قبیل دوست یا همکار یا فامیل قرار دهید تخلف محسوب میشود و در صورتی که ثبت درخواستی از سوی اشخاص دیگر ثبت سفارش سفارش لغو و در صورتی که پرداختی انجام شده باشد مبلغ تسویه و اکانت کاربری مسدود میشود.

12- به افراد زیر 18 سال هیچ گونه خدماتی براساس قوانین کشور ارائه نمیشود .

13- در صورتی که ثبت نام توسط شخص حقوقی یا شرکت انجام میشود الزامی میباشد مدیر عامل یا رئیس هئیت مدیره شرکت در سایت عضو شود و امکان ثبت نام توسط کارمند شرکت وجود ندارد و در صورت مشاهده خدماتی ارائه نخواهد شد .

14 - در صورت لغو سفارش عودت مبالغ ریالی بین یک تا سه روز کاری زمان بر میباشد و در شرایط خاصی در برخی از سفارشات میتواند این زمان بیشتر شود .قوانین و شرایط استفاده از خدمت پی پال :

1- نرخ فروش ارز پی پال همه روزه ساعت 12 ظهر بروز رسانی میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد و در صورتی که سفارش خارج از ساعت اداری ثبت شود اگر نرخ تغییر پیدا کرده باشد براساس نرخ فردایی محاسبه میشود .

2- مدت زمان انجام سفارشات پی پال با توجه به حجم سفارشات بین یک تا سه ساعت کاری بوده و در خارج از ساعات اداری این زمان میتواند بیشتر شود .

3- از خرید کالا در فروشگاه های اینترنتی که آدرس محل تحویل ( شیپینگ ) ایران خورده باشد از ارائه خدمات معذوریم و امکان خرید اینترنتی با آدرس شیپ ایران در پی پال وجود ندارد .

4- در صورتی که از خدمات خرید اینترنتی با پی پال یا شارژ اکانت پی پال استفاده میکنید در صورتی که پس از انجام پرداخت سفارش توسط گیرنده لغو شود و مبلغ ریفاند شود و سفارش بخواهد توسط مشتری به طور کامل در سایت کنسل شود نرخ خرید دلار براساس نرخ خرید ارز پی پال محاسبه میشود و کارمزد نیز کسر خواهد شد .

5- در صورتی که آدرس ایمیل پی پال اشتباه توسط یوزر اعلام شود پول به حساب مقصد واریز نمیشود و امکان کنسل کردن آن دز پی پال وجود دارد و پس از کنسل شدن میتوان به آدرس صحیح مجدد وجه را ارسال کرد .

6- در صورتی که از خدمات نقد کردن پی پال استفاده میکنید میبایستی جهت فروش دلار پی پال به سایت حتما خودتون صاحب اکانت باشید امکان خرید دلار از شخص دوم وجود ندارد و اگر قصد فروش دلار پی پال از سایت هایی از قبیل گیم را دارید مییبایستی ثبت درخواست کنید تا سفارش مورد بررسی قرار گیرد و در صورت تایید توسط تیم پشتیبانی آدرس ایمیل پی پال ارسال میشود .

7- مدت زمان نقد کردن دلار پی پال با توجه به حجم سفارشات بین یک تا سه روز کاری متغیر میباشد .

8- تسویه پی پال فقط براساس مبلغ دریافتی میباشد یعنی اینکه اگر مبلغی به حساب پی پال پانی پی واریز میشود با کسر کارمزد پی پال فقط مبلغ خالص تسویه ریالی خواهد شد .

9- اگر به هر دلیلی مبلغ ارسالی از سوی مشتری جهت نقد کردن در پی پال پانی پی هولد شود تا زمان آزاد شدن پول در حساب مشتری میبایستی منتظر بماند و اگر زمان هولد بخواهد طولانی مدت باشد مبلغ ریفاند خواهد شد .

10 - از خرید دلارهای مشکل دار در پی پال معذوریم و فقط دلارهای سفید با کسب و کارهای قانونی و شفاف و در صورتی که ثابت شود دلار ارسالی سیاه و دارای مشکل است سفارش هولد خواهد شد و هیچ گونه وجه ریالی واریز نمیشود تا بررسی کامل صورت گیرد و در صورت خسارت از قبیل لیمیت شدن پی پال پانی پی خسارت های احتمالی در این خصوص لحاظ خواهد شد .

11- نرخ خرید دلار پی پال نزدیک به 10% کمتر از قیمت اسکناس روز است و قیمت ها همه روزه در سایت بروز رسانی میشود توجه داشته باشید نرخ خرید با زمان واریز پول توسط شما محاسبه میشود.


قوانین و شرایط استفاده از خدمات کارت های اعتباری :

1- خرید اینترنتی از سایت های خارجی با کارت ویزا و مستر فقط برای مبالغ بالای 50 واحد ارزی انجام میشود و در صورتی که سفارش شما کمتر از 50 دلار میباشد میبایستی از روشهای دیگر پرداخت استفاده کنید .

2- کارمزد خدمات پرداخت و خرید از سایت های خارجی با کارت 20 واحد ارزی میباشد یعنی اینکه اگر سفارش شما 100 دلار میباشد مبلغ 20 دلار به عنوان کارمزد توسط پانی پی اخذ خواهد شد .

3- خرید از سایت های خارجی با کارت نیازمند بررسی توسط کارشناسان پرداخت پانی پی میباشد و امکان پرداخت برای تمامی سایت ها با توجه به قوانین و شرایط متفاوت هر سایت امکان پذیر نمیباشد لذا پس از ثبت درخواست داخل پانی پی قبل از پرداخت فاکتور ریالی منتظر بررسی و اعلام نتیجه بمانید .

4- امکان پرداخت در سایت هایی که کارت ذخیره میشود امکان پذیر نیست و در صورت مشاهده سفارش لغو و مبلغ عودت میشود .

5- اگر به هر دلیلی سفارش انجام شده توسط سایت خارجی کنسل شود و مبلغ عودت شود مبلغ برگشتی براساس نرخ خرید محاسبه میشود و کارمزد برگشت نخواهد شد .

6- نرخ ارز کارت اعتباری همه روزه ساعت 12 ظهر آپدیت میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد اگر سفارشی پس از ساعت اداری ثبت شود نرخ لحظه ای کنترل میشود و براساس آن فاکتور محاسبه نهایی میشود .

7- مشتری موظف میباشد به هنگام ثبت درخواست خرید با کارت اعتباری کلیه مراحل خرید را توضیح دهید و در صورت نیاز به ورود به اکانت کاربری مشخصات در فرم اعلام شود توجه داشته باشید پانی پی سفارشات را براساس توضیح و درخواست شما انجام میدهد و در صورتی که اشتباهی در پرداخت رخ دهد و توضیحات کامل نباشد مسئولیت و عواقب آن بر عهده مشتری خواهد بود .

8- شارژ ویزا و کارت و مستر کارت فقط برای کارت های دبیت متصل به حساب بانکی انجام میشود و لذا اگر کارت شما فاقد حساب بانکی است امکان شارژ توسط پانی پی وجود ندارد توجه داشته باشید شارژ کارت براساس مشخصات حساب بانکی به صورت حواله سوئیفت انجام میشود و مدت زمان انجام سفارش بین یک تا سه روز کاری متغیر میباشد .

9- نقد کردن کارت های گیفت امکان پذیر نمیباشد و فقط کارت های متصل به حساب بانکی یا همان دبیت کارت امکان نقد کردن وجود دارد .

10- خدمات صدور کارت های اعتباری با توجه به شرایط و قوانین بانکی آن کشور صادر میشود و در صورت بروز مشکل در کارت و مسدودی پانی پی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت و پانی پی تنها نماینده صدور کارت های بانکی میباشد و برای خدمات پشتیبانی میبایستی با بانک صادر کننده کارت تماس حاصل فرمائید . 

قوانین و شرایط استفاده از خدمات حواله وسترن یونیون و مانی گرام :

1- وسترن یونیون و مانی گرام حواله فرد به فرد میباشد و برای انجام آن نیازمند مشخصات هویتی است .

2- در صورت ثبت درخواست با مشخصات فردی اشتباه و هر گونه مغایرت اسمی با پاسپورت مسئولیت آن بر عهده مشتری میباشد و پانی پی تنها براساس درخواست مشتری حواله را انجام میدهد .

3- کارمزد خدمات وسترن و مانی گرام براساس مبالغ متغیر است و نرخ کارمزد ثابت نیست .

4- در صورت بروز اشتباه در مشخصات فردی امکان ویرایش اسم پس از انجام حواله با اخذ کارمزد وجود دارد .

5- پس از انجام حواله رسید رسمی وسترن یونیون یا مانی گرام با کد رهگیری حواله برای مشتری ارسال میشود و از سایت رسمی وسترن یا مانی گرام امکان رصد تراکنش وجود دارد .

6- در صورت هولد شدن پول توسط وسترن یونیون یا مانی گرام پانی پی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت و تنها درخواست کنسلی و بازگشت پول را به شعبه وسترن یونیون و مانی گرام میدهد .

7- در صورت کنسل شدن حواله وسترن یونیون و مانی گرام کارمزد ریفاند نمیشود و توجه داشته باشید فقط اصل پول برگشت خواهد شد .

8- نقد کردن وسترن یونیون و مانی گرام براساس کارمزد های اعلام شده در وب سایت انجام میشود .

9- مدت زمان انجام سفارشات وسترن یونیون و مانی گرام کمتر از سه ساعت کاری میباشد اما در مواقع خاصی که شعبه وسترن یا مانی گرام در روز خاصی دچار مشکل باشد و امکان ارسال پول از شعبه وجود نداشته باشد امکان تاخیر در انجام تا فردا وجود دارد.

10- دقت کنید مشخصات ثبت شده کاملا درست و صیح با مشخصات پاسپورت گیرنده پول باشد در صورت هر گونه اشتباه کلیه مسئولیت بر عهده مشتری میباشد .

11- در صورتی که پس از دریافت پول هر گونه اختلافی بین مشتری و گیرنده پول به وجود آید امکان کنسلی یا عودت پول در شبکه وسترن یا مانی گرام وجود ندارد و کلیه عواقب بر عهده مشتری میباشد و لذا توجه شود حتما به افرادی که مورد تایید و شناس شما میباشند پول حواله کنید .

قوانین و شرایط استفاده از خدمات ارزهای دیجیتال :

1- احراز هویت تلفن موبایل و ثابت در خدمات ارز دیجیتال الزامی بوده میباشد و به شماره های اعلام شده تماس تلفنی گرفته میشود .

2- استفاده از کارت های دیگران در پرداخت تخلف محسوب میشود و در صورت مشاهده سفارش لغو میشود و مبلغ به همان حساب عودت میشود .

3- قرار دادن اکانت کاربری خود به دیگران و دوستان تخلف محسوب میشود و در صورت ثبت سفارش غیر از خود کاربر سفارش لغو و اکانت کاربری محدود خواهد شد .

4- نرخ ارزهای دیجیتال همه روزه ساعت 12 ظهر آپدیت میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد و در صورتی که سفارش خارج از ساعت کاری ثبت شود این حق برای پانی پی محفوظ است تا فاکتور نهایی براساس نرخ لحظه ای کنترل و محاسبه شود .

5- توجه کنید مشخصات کیف پول ارز دیجیتال به درستی اعلام شود در صورت هر گونه اشتباه مسئولیت و عواقب پس از پرداخت بر عهده مشتری میباشد .

6- کارمزد خدمات پرداخت برای تتر 0 میباشد و برای سایر ارزهای دیجیتال 0.5 نیم در صد است .

7- کاربر موظف میباشد پس از ثبت درخواست خرید ارز دیجیتال فاکتور را بلافاصله پرداخت کند در صورت تاخیر در پرداخت فاکتور در صورت افزایش قیمت ما به التفاوت آن دریافت خواهد شد .

8- تا زمانی که مراحل احراز هویت کامل نشود هیچ گونه خدمات پرداختی انجام نمیشود و سفارش تا تکمیل شدن کامل احراز هویت در وضعیت رسیدگی خواهد بود و جای هیچ گونه اعتراضی نسبت به این موضوع نمیباشد .

9- پانی پی حق خود میداند در صورت نیاز به احراز هویت بیشتر تصویر سلفی یا تماس تصویری با کاربر بگیرید .

10- در صورت مشاهده هر گونه جعل اسناد هویتی و تخلف در پرداخت این حق برای پانی پی محفوظ میباشد تا دسترسی کاربر مسدود شود .

11- در صورت مشاهده هر گونه سفارش و پرداخت مشکوکی این حق برای پانی پی محفوظ است تا پس از تحقیق و بررسی کامل سفارش انجام شود و در صورت تاخیر در انجام جای هیچ گونه اعتراضی وجود ندارد .

قوانین و شرایط استفاده از خدمات حواله جات ارزی :

1- مسئولیت ارسال ثبت سفارش بر عهده مشتری است و در صورتی که مشخصات حساب گیرنده به شکل صحیح معرفی شود از قبیل مغایرت در اسم یا شماره حساب صد در صد پول به حساب مقصد نخواهد رسید و طی یک الی سه هفته زمان میبرد تا توسط بانک به حساب مبدا برگشت بخورد لذا در صورت ثبت اشتباه اطلاعات پانی پی مسئولیتی نخواهد پذیرفت و سایت تنها براساس اطلاعات دریافتی از سوی مشتری درخواست را انجام میدهد .

2- نرخ ارز همه روزه راس ساعت 12 ظهر در سایت آپدیت میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد لذا اگر سفارشی خارج از ساعت اداری ثبت شود براساس نرخ لحظه ای یا فردایی محاسبه قیمت میشود .

3- کارمزد خدمات حواله بانکی براساس مبلغ حواله و نوع حساب متغیر است و این کارمزد میتوانید بین 60 تا 100 واحد ارزی متغیر باشد .

4- در صورتی که حساب مقصد دچار مشکل باشد از قبیل مسدود بودن یا مشکل در دریافت پول پانی پی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت .

5- در صورت بلاک شدن یا هولد شدن تراکنش توسط بانک واسط پانی پی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت و تنها براساس قوانین بانکی کارهای پیگیری و برگشت پول یا ارسال مدارک توسط پانی پی صورت میگیرد .

6- نقد کردن تراکنش های بانکی براساس کارمزد اعلام شده بین 5 تا 10 در صد انجام میشود .

7- کاربر موظف میباشد ثبت سفارش را خود انجام داده و پرداخت آنلاین توسط کارت بانکی خودش صورت بگیرد و در صورتی که مغایرت وجود داشته باشد سفارش انجام نمیشود و لغو خواهد شد .