ایجاد حساب
 صفحه نخست    حوالات ارزی

حوالات ارزی

وسترن یونیون | حواله وسترن یونیون | ارسال سریع حواله وسترن یونیون
وسترن یونیون سریع ترین روش انتقال پول به سراسر دنیا بدون نیاز به حساب بانکی میباشد در این روش میتوانید تا سقف 7500 دلار آمریکا به بیش از 185 کشور پول ارسال کنید .

برای ارسال حواله وسترن یونیون کافیست در ابتدا مشخصات گیرنده وجه از قبیل نام و نام خانوادگی , کشور و نوع ارز را مشخص نمایید و در فرم ثبت سفارش مشخصات را ثبت نمایید مدت زمان انجام حواله کمتر از 24 ساعت میباشد و پس از انجام حواله رسید برای شما در سایت ارسال میشود , این رسید دارای کد 10 رقمی میباشد که با این کد گیرنده میتواند با در دست داشتن پاسپورت با مراجعه به شعب وسترن یونیون وجه خود را دریافت نماید .

کارمزد حواله وسترن یونیون با توجه به میزان مبلغ و کشور متفاوت میباشد و کافیست در فرم ثبت سفارش میزان مبلغ را وارد نمایید تا کارمزد توسط سیستم محاسبه گردد , توجه نمایید مبلغ کارمزد به صورت مازاد بر مبلغ حواله اضافه میگردد و مبلغ حواله دقیقا براساس میزان ارسالی دریافت خواهد شد .

در صورت کنسل کردن حواله وسترن یونیون امکان بازگشت کارمزد وجود ندارد پس در ابتدا از صحت اطلاعات گیرنده وجه اطمینان حاصل فرمائید و در صورتی که نام گیرنده نیاز به تغییر داشته باشد این کار با اخذ هزینه جدا قابل انجام میباشد .

مجموع ما میتوانند حواله های شما را در بستری امن و در سریع ترین زمان از کشورهای عراق و ترکیه انجام دهند .

توجه : در صورت بلاک شدن حواله در مقصد و یا اینکه به هر دلیلی گیرنده وجه قصد سوء استفاده از شما را داشته باشد مجموعه ما هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت .

توجه : جهت استعلام از وضعیت حواله میتوانید کد 10 رقمی را در سایت وسترن یونیون وارد نمایید , در سایت وسترن یونیون وضعیت دریافت حواله قابل مشاهده میباشد .
مانی گرام | حواله مانی گرام | ارسال سریع حواله مانی گرام
مشتری گرامی
به صفحه پرداخت حواله ارزی مانی گرام خوش آمدید .
در ابتدا به معرفی مانی گرام میپردازیم :

مانی گرام یک شرکت بین المللی میباشد که وظیفه نقل و انتقال پول را بر عهده دارد .
این شرکت در سال 1940 در ایالات متحده امریکا تاسیس شد , دفاتر مرکزی مانی گرام در ایالات دالاس و تکزاس قرار دارد .
مانی گرام در حال حاضر بعد از وسترن یونیون دومین شرکت در زمینه نقل و انتقال پول در دنیا میباشد و دارای بیش از 347 هزار شعبه در بیش از 200 کشور میباشد .
شرکت مانی گرام در حال حاضر رقیب اصلی برای وسترن یونیون محسوب میشود و حتی سعی کرده در بعضی از کشورها کارمزد به مراتب پایین تری نسبت به وسترن یونیون داشته باشد .

پانی پی با داران بودن حساب های بانکی معتبر در کشورهای هنگ کنگ , ترکیه و گرجستان قادر میباشد حواله های شما را در سریع ترین زمان ممکن با کمترین کارمزد انجام دهد .

مزایای حواله مانی گرام با پانی پی :

- انتقال پول به بیش از 190 کشور جهان تا سقف 10.000 واحد ارزی .
- انتقال پول به صورت دلار و یورو .
- پرداخت سریع و مطمئن و ارائه رسید بانکی با شماره MTCN جهت رهگیری و دریافت حواله .
- ثبت سفارش آنلاین در پانی پی در کمتر از یک دقیقه .
- ارائه رسید بانکی در همان روز ثبت سفارش .

نحوه ثبت سفارش حواله مانی گرام :

در ابتدا میبایستی نوع ارز به همراه مبلغ در فرم مربوطه انتخاب شود پس از محاسبه هزینه در فرم بعدی میبایست اطلاعات گیرنده حواله را وارد کرد .
مشخصات نام و نام خانوادگی به همراه کشور و شهر به درستی میبایستی وارد شود توجه نمایید اطلاعات نام میبایستی براساس پاسپورت یا ایدی کارت گیرنده ثبت شود در صورت مغایرت حواله قابل دریافت نمیباشد .

توجه : از ارسال حواله به افرادی که دارای تابعیت ایران هستند اکیدا خودداری شود زیرا به دلیل تحریم ایرانیان در مانی گرام قابلیت دریافت پول وجود ندارد .

پانی پی
تجربه ای متفاوت در خدمات ارزی آنلاین در کشور
شارژ ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی
مشتری گرامی

به صفحه شارژ کارت های اعتباری Debit خوش آمدید .

این قسمت مربوط به شارژ کارت های ( دبیت ) دارای حساب بانکی بوده و میتوانید با تکمیل فرم مربوطه حساب کارت خود را به وسیله حواله بانکی ( Wire transfer ) شارژ نمایید .

حائز اهمیت میباشد ارائه اطلاعات بانکی برای ارسال حواله الزامی میباشد و میبایستی شماره IBAN حساب به همراه سایر اطلاعات در فرم تکمیل شود .

کارت های دارای حساب بانکی آمریکا بر روی شبکه روتینگ نامبر حواله زده میشود و طی بازه زمانی 48 ساعت کاری بر روی حساب تعیین شده واریز میشود .

کارت های دارای حساب بانک غیر آمریکایی بر روی شبکه سوئیفت کد حواله زده میشود و طی بازه زمانی 48 ساعت کاری بر روی حساب تعیین شده واریز میشود , حائز اهمیت میباشد مدت زمان واریز حواله های بانکی براساس کشور میتواند متغیر باشد و امکان اینکه در زمان بالاتری حواله بر روی حساب دریافت شد وجود دارد .

خاطر نشان میشود در روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه هیچ گونه خدمات بانکی در خارج کشور ارائه نمیشود و در صورتی که حواله شما روز پنج شنبه و یا جمعه زده شود در روز کاری محاسبه خواهد شد .

میزان کارمزد حواله Wire transfer جهت شارژ کارت های دبیت با توجه به میزان مبلغ حواله متفاوت میباشد , مبلغ کارمزد در فاکتور جداگانه در پنل سفارشات شما صادر خواهد شد .
دلار حواله با دلار ارزهای الکترونیک متفاوت میباشد و میبایستی در شاخه انتخاب ارزهای الکترونیک دلار حواله و یا سایر ارز حواله انتخاب شود و با توجه به نرخ روز محاسبه خواهد شد .
امکان شارژ حساب با ارزهای دلار , یورو و پوند در حال حاضر وجود دارد و سفارشات در کمتر از 3 ساعت کاری انجام میشود و رسید بانکی جهت تایید پرداخت ارائه خواهد شد .

با تشکر
گروه پرداخت های بین المللی پانی پی
حواله سوئیفت به دانشگاه | ارسال حواله بانکی سوئیفت به دانشگاه | حواله سویفت دانشجویی
ارسال حواله ارزی بانکی سوئیفت به دانشگاه , حواله TT , وایر ترانسفر

سوئیفت ( SWIFT ) یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که در ماه مه ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از پانزده کشور اروپایی و آمریکای شمالی راه اندازی گردید و هدف از آن جایگزینی روشهای ارتباطی غیر استاندارد کاغذی و یا از طریق Telex در سطح بین‌المللی با یک روش استاندارد شده جهانی بود.

یکی از خدمات ویژه پانی پی ارسال حواله بانکی ( سوئیفت ) به دانشگاه های سراسر دنیا میباشد , پانی پی مفتخر هست اعلام نماید با دارا بودن حساب های بانکی در کشورهای ترکیه , دبی , هنگ کنگ میتواند حواله جات شما را در سریع ترین زمان ممکن در بستری مطمئن انجام نماید .

از جمله مزایای ارسال حواله سوئیفت به دانشگاه در پانی پی :

- کارمزد پایین ارسال حواله
- امکان ارسال حواله در حالت OUR برای واریز پول به صورت کامل بدون کسر شدن
- نرخ مناسب ارز حواله
- قابلیت درج نام دانشجو یا شماره دانشجویی در حواله برای تایید دانشگاه
- سوئیفت سریع در یک روز کاری
- قابلیت پیگیری حواله و درخواست MT999 - MT103

هم اکنون میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید ... جهت تایید حواله کافیست فرم ارسال حواله بانکی سوئیفت را تکمیل و ارسال نمایید .
ارسال حواله ارزی سوئیفت به شرکت - حواله بانکی سویفت تچاری
مشتری گرامی
به بخش ارسال حواله سوئیفت شرکتی خوش آمدید .

در ابتدا به معرفی سوئیفت میپردازیم :
سوئیفت (به انگلیسی: SWIFT) و به طور کامل: جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی (به انگلیسی: Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که در ماه مه ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از پانزده کشور اروپایی و آمریکای شمالی راه اندازی گردید و هدف از آن جایگزینی روشهای ارتباطی غیر استاندارد کاغذی و یا از طریق Telex در سطح بین‌المللی با یک روش استاندارد شده جهانی بود.
مرکز اصلی شبکه سوئیفت در کشور بلژیک بوده و طبق قوانین آن کشور عمل می‌نماید و کشورهای آمریکا، هلند، انگلیس و هنگ کنگ به عنوان مراکز پشتیبان اعضا فعالیت دارند. سوئیفت در هر کشوری دارای یک SAP یعنی نقطه دسترسی به سوئیفت می‌باشد که توسط مؤسسه سوئیفت کنترل می‌شود. (در ایران SAP در بانک مرکزی واقع گردیده‌است)

پانی پی در جهت پیشبرد و تسریع خدمات ارزی آنلاین آماده ارائه خدمات حواله سوئیفت های شرکتی میباشد با توجه به اینکه بسیاری از حواله ها در فقره های کوچک میباشد بسیاری از صرافی ها از انجام آن خودداری میکنند لذا پانی پی قادر میباشد حواله جات شرکتی را در فقره های کوچک در بستری امن و سریع انجام دهد .

مزایای حواله جات شرکت با پانی پی :

- ارسال سریع حواله در ارزهای مختلف .
- ارسال حواله از حساب های شرکتی پانی پی در کشورهای مختلف .
- ارائه رسید بانکی به صورت PDF .
- ارسال حواله در کمتر از 24 ساعت .
- کارمزد پایین .

نحوه ثبت سفارش :
جهت ثبت سفارش کافیست در فرم مربوطه ارز مورد نظر را انتخاب کنید و سپس مبلغ را وارد کنید در قسمت بعدی میبایستی فرم مشخصات حواله را تکمیل نمایید توجه نمایید مشخصات به درستی ثبت گردد در صورتی که مشکلی در اطلاعات باشد حواله دچار مشکل خواهد شد .
در صورتی که حواله شما دارای پروفرم میباشد لطفا در قسمت ارسال پیام ضمیمه نمایید .

توجه نمایید در انتخاب ارز میبایستی ارز مربوط به حواله سوئیفت انتخاب گردد .

سوالات خود را میتوانید پس از تکمیل سفارش در قسمت ارسال پیام مطرح نمایید تا توسط مسئول رسیدگی کننده پاسخ داده شود .

PANY PAY
ارسال حواله ارزی سوئیفت به شخص و انتقال سریع بانکی به سراسر دنیا
حواله ارزی بانکی سوئیفت یکی از رایج ترین روش های ارسال حواله به کشورهای مختلف میباشد , سیستم سوئیفت جهت ارسال و دریافت هرگونه پیام ارزی در بین واحدهای ارزی بانکهای داخل کشور و بانکهای خارج از کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این قسمت میتوانید درخواست خود را برای ارسال حواله به حساب های شخصی ( Personal ) ثبت نمایید

مزایای ارسال حواله بانکی سوئیفت شخص از طریق پانی پی :

- ارسال به کلیه بانک های جهانی
- کارمزد پایین
- ریت مناسب ارز حواله
- ارائه برگه سوئیفت MT103
- ارائه رسید بانکی ارسال حواله

جهت ثبت درخواست خود میبایستی اطلاعات مربوطه در فرم حواله ثبت شود :

- نام بانک
- کشور
- سوئیفت کد
- شماره حساب
- نام صاحب حساب

مدت زمان انجام حواله جات سوئیفت شخص 2 روز کاری میباشد .

هم اکنون میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین در پانی پی ثبت نمایید .
حواله ارزی به ترکیه | حواله بانکی به ترکیه | حواله دلار به ترکیه | حواله لیر به ترکیه
ارسال حواله به کلیه بانک های ترکیه توسط پانی پی انجام میشود .
حواله های دلار , یورو و لیر به کلیه بانک های ترکیه ای به صورت آنلاین و واریز از داخل بانک به صورت نقدی قابل انجام میباشد .

ارسال حواله به صورت داخلی به کلیه بانک های زیر انجام میشود :

- ایش بانک
- آک بانک
- گارانتی بانک
- زراعت بانک
- دنیز بانک
- هالک بانک
- یاپی کردی
- فینانس بانک
- و...

مدت زمان انجام حواله یک روز میباشد و در ساعات اداری قابل انجام میباشد .

هم اکنون میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .
حواله ارزی به گرجستان Georgia | حواله بانکی به گرجستان | حواله دلار به گرجستان | حواله لاری به گرجستان
ارسال حواله ارزی به گرجستان یکی از خدمات دیگر پانی پی در جهت مبادلات بانکی از ایران به گرجستان میباشد .

پانی پی با دارا بودن حساب های بانکی در کشور گرجستان قادر میباشد در بسیاری از بانک ها انتقالات بانکی را به صورت داخلی در کوتاه ترین زمان انجام دهد .

هم اکنون انتقالات بانکی در گرجستان با ارزهای دلار , یورو و لاری انجام میشود .

در حال حاضر انتقالات بانکی به بانک های ذیل انجام میشود :

- TBC BANK
-BANK OF GEORGIA

انتقالات فوق به صورت داخلی از کشور گرجستان انجام میشود و در این متد حواله به صورت فوری واریز به حساب میشود .

هم اکنون میتوانید سفارشات خود را به صورت آنلاین در وب سایت پانی پی ثبت نمایید .
حواله ارزی به دبی | حواله بانکی به امارات | حواله دلار به دبی | حواله درهم به دبی
یکی از خدمات ویژه پانی پی ارسال حواله جات ارزی به دبی میباشد , پانی پی با دارا بودن دفتر رسمی در امارات متحده عربی میتواند حواله های بانکی شما را در کوتاه ترین زمان انجام دهد .

ارسال حواله به امارات با پایین ترین کارمزد توسط پانی پی انجام میشود و حواله ها به صورت داخلی انجام میشود تا به صورت فوری به حساب گیرنده واریز گردد .

ارسال حواله به امارات با ارزهای درهم , دلار و یورو توسط ما انجام میشود و کافیست به صورت آنلاین فرم ثبت حواله را ثبت نمایید .

حواله های امارات به حساب شخص و شرکت توسط پانی پی انجام میشود .

هم اکنون سفارش خود را ثبت نمایید .
حواله پوند به انگلستان | حواله پوند سفید انگلیس | حواله پوند سیاه انگلیس | حواله ارزی بانکی به لندن
یکی از خدمات ویژه پانی پی ارسال حواله پوند به انگلستان به حساب های شخصی , شرکتی و دانشگاه میباشد .

حواله های انگلستان در اکثر موارد در کمتر از 72 ساعت کاری به بانک های مختلف انجام میشود .

ارسال حواله به بانک های زیر توسط پانی پی قابل انجام میباشد :

- HSBC
- Royal bank
- Barclays
- Lloyds Banking Group
- و ...

کارمزد برای مقادیر کمتر از 1000 واحد 40 پوند دریافت میشود و برای مبالغ بالاتر کارمزدی دریافت نمیشود.

هم اکنون میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .
حواله ارزی به کانادا | حواله بانکی کانادا | حواله دلار کانادا | ارسال پول به کانادا
تست
حواله ارزی به استرالیا | حواله بانکی به استرالیا | حواله دلار استرالیا | ارسال پول به استرالیا
تست ....
حواله ارزی به آمریکا | حواله بانکی به آمریکا | حواله دلار امریکا | ارسال پول به آمریکا
یکی از خدمات ویژه پانی پی ارسال حواله به امریکا میباشد بسیاری از مشتریان میخواهند حواله را به صورت داخلی دریافت نمایند به همین خاطر این نوع از خدمات ما برای این دوستان مناسب ترین گزینه میباشد و به صورت کش دپازیت انتقال به حساب صورت میگیرد .

برخی از بانک هایی که خدمات ارائه میشود :

- ولز فارگو
- بانک آف امریکا

هم اکنون میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .
مدت زمان انجام حواله های داخلی امریکا 2 الی 7 روز کاری میباشد .
آخرین اخبار
شارژ فوری دلار پی پال + پایین ترین نرخ + کمترین کارمزد 1397/10/30
شارژ فوری دلار پی پال + پایین ترین نرخ + کمترین کارمزد
نقد کردن در آمد ارزی پی پال شما 1397/10/29
نقد کردن در آمد ارزی پی پال شما
انجام پرداخت های پی پال شما در سریع ترین زمان توسط پانی پی 1397/10/28
انجام پرداخت های پی پال شما در سریع ترین زمان توسط پانی پی
ارسال فوری حواله وسترن یونیون در هفت روز هفته 1397/10/10
ارسال فوری حواله وسترن یونیون در هفت روز هفته
توجه
مشتری گرامی

خواهشمندیم به نکات ذیل توجه نمایید :

- فعالیت های این وب سایت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد .
- از ارائه خدمات بدون احراز هویت معذوریم .
- هیچ گونه خدماتی در حوزه های صرافی داده نمیشود .
- مشخصات نام حساب بانکی با نام حساب کاربری میبایستی یکی باشد .
- استفاده از پروکسی , وی پی ان برای پرداخت ریالی خلاف قوانین میباشد و مبلغ بلاک و عودت میشود .
- از خرید ارز در آمد های غیر قانونی معذوریم و اکیدا در این باره تماس گرفته نشود .
- از خرید ارز حساب های وری فای نشده معذوریم .
- از خرید ارز پی پال های جدید و کم سابقه معذوریم .
- کارمزد شارژ حساب های الکترونیک به عهده مشتری میباشد .
- قیمت ارز الکترونیک براساس نرخ رسمی اعلام شده سایت میباشد .
- ارائه اصل اسکن کارت ملی برای خدمات الزامی میباشد.
- مسئولیت استفاده غیر قانونی از کارت اعتباری به عهده مشتری میباشد .
- مسئولیت استفاده غیر قانونی از حساب های الکترونیک به عهده مشتری میباشد .
- از صحت مشخصات اکانت ارسال شده برای پرداخت های ارزی اطمینان حاصل شود .
- مسئولیت ثبت سفارش اشتباه در سایت به عهده کاربر میباشد .
© پانی پی - تمامی حقوق محفوظ می باشد.
تمامی کالا و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
                
دفتر تهران
بلوار نلسون ماندلا , برج مشکی مرکز تجارت ایران , طبقه 7 , واحد 2

تلفن تماس : 02128424639
نمایندگی رسمی وسترن یونیون ترکیه
TURKEY , DOGUBAYAZIT , AGRI

TEL : +905315746460
 سوئیفت   چیست   حواله   بانکی   معرفی   کردیت   کارت   اعتباری   دبیت   نقدی   ارزی   پی   پال   افتتاح   حساب   پیپال   تاریخچه   وب   مانی   کیف   پول   ویزا   صدور   مستر   وسترن   یونیون   پرداخت   با   گرام   چست   حوله   آمریکا   فیزیکی   عراق   اینستاگرام   ایسنتا   مسترکارت   ویزاکارت   صدورویزاکارت   وسترنیونیون   مانیگرام   ایبین   wire   ایبان   ایبن   iban   پانی   پیامک   سامانه   اسکریل   اکانت   وریفای   توکن   پیمنت   امنیتی   پین   رمز   عبور   pos   پایانه   فروش   امریکا   پل   خرید   paypal   account   دلار   یورو   پوند   ارز   امارات   لیمیت   limit   شارژ   مسترفیزیکی   مسترامریکا   شارژمستر   روتینگ   بیلینگ   گیفت   مجازی   هدیه   ولز   فارگو   بانک   wellsfargo   بانکورپ   citibank   سیتیبانک   سیتی   واحد   رایگان   ویزافیزیکی   کارمزد   کاهش   استخدام   نیرو   کار   نمایندگی   خارج   کشور   کالا   پوشاک   نکات   کلیدی   آموزش   بوکرز   پوز   چک   الکترونیک   تلگرام   کانال   مهم   موفقیت   رتبه   بیزینس   اروپا   انگلستان   دفاتر   visacard   mastercard   رکورد   ثبت   skrill   app   موبایل   قیمت   استرالیا   وقت   سفارت   هزینه   شارژکارت   شارژویزا   صدورویزا   صدورمستر   ویزاگلد   ویزاکلاسیک   ویزاپلاتینیوم   ویزااینفینیتی   مسترگلد   مسترکلاسیک   دلارویزا   دلارمستر   یوروویزا   یورومستر   gift   card   panypay   الکسا   پربازدید   سایت   خدمات   لیر   ترکیه   masspayment   دفتر   پانیپی   تفلیس   گرجستان   PANYPAY   نوروز   آنلاین   بلیط   ترکیش   ایرلاینز   ایرلاین   هواپیما   نورو1396   عید   بهار   شادباش   تبریک   TT   دانشگاه   اپلیکیشن   شغل   پیپل   فطر   مبارک   visa   master   سوییفت   دانشجویی   کانادا   بیت   کوین   اتریوم   bitcoin   سریع   westernunion   دانشجو   شخص   شرکت   دیجیتال   انگلیس   لندن   سیاه   سفید   ایش   ترک   تیکت   مغان   فروشگاه   جهانی   شیپ   ایران   هاست   سرور   دلارپیپال   یوروپیپال   یوروپی