صفحه نخست    نقد کردن    ثبت سفارش

دریافت حواله ارزی مانی گرام | نقد کردن حواله مانی گرام | خرید حواله مانی گرام

مانی‌گرم (به انگلیسی: MoneyGram) شرکتی است که در سال ۱۹۴۰ میلادی در امریکا بنیادگذاری شده و هم‌اکنون پس از شرکت وسترن یونیون دومین شرکت در زمینه جابجایی شتابان پول در سراسر جهان می‌باشد . دفتر مرکزی این شرکت در دالاس تگزاس مستقر بوده، در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت داشته و دارای ۳۴۷۰۰۰ نمایندگی در سراسر جهان می‌باشد . حواله ارزی مانی‌گرم نیز گونه ای حواله فرد به فرد است. به این روش که فرستنده از یکی از شعبه‌های این شرکت اقدام به ارسال پول به گیرنده در نقطه ای دیگر از جهان می‌کند و شخص، تنها با نمایاندن مدرک شناسایی و در همان لحظه توانا به دریافت پول فرستاده شده می‌باشد . این روش بیشتر برای مواردی بکار گرفته می‌شود که گیرنده وجه دارای حساب بانکی نبوده یا هر چه سریعتر باید وجه مورد نظر را دریافت کند.

یکی از خدمات ویژه پانی پی نقد کردن حواله مانی گرام میباشد شما در این روش میتوانید از سراسر دنیا برای ما حواله ارسال کنید و معادل آن را به صورت ریالی دریافت کنید , نحوه انجام کار بدین شکل میباشد که فرم درخواست نقد کردن حواله مانی گرام را ثبت میکنید و سپس اطلاعات گیرنده حواله برای شما ارسال میشود و پس از انجام حواله کد MTCN به همراه نام فرستنده و یا رسید را ارسال میکنید مدت زمان تسویه حواله مانی گرام 24 ساعت کاری میباشد و با توجه به نرخ روز محاسبه و تسویه میشود .

کارمزد نقد کردن حواله مانی گرام با توجه به مبلغ حواله متفاوت بوده ولی به صورت حدودی بین 30 الی 80 واحد ارزی میباشد و نرخ ارز مانی گرام براساس قیمت خرید حواله محاسبه و تسویه میگردد .

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص ثبت سفارش دارید میتوانید در چت آنلاین سایت یا با شماره تلفن شرکت تماس حاصل فرمایید .