صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

حواله ارزی به اروپا | حواله یورو به اروپا | حواله بانکی به اروپا

یورو (Euro) واحد پول و ارز رایج اتحادیه‌ی اروپا است و با نماد € شناخته می‌شود. این ارز ابتدا، در سال ۱۹۹۹ به‌عنوان واحد پولی غیرنقدی (اعتباری) معرفی شد. اسکناس‌ها و سکه‌های رایج این واحد پولی، سه سال بعد یعنی اول ژانویه‌ی ۲۰۰۲، در دسترس کشورهای عضو اتحادیه قرار گرفت.

یورو پس از ۲۸ فوریه ۲۰۰۲، به تنها ارز رایج در ۱۲ کشور عضو اتحادیه اروپا بدل شد و جای ارز ملی این کشورها را گرفت. طولی نکشید که کشورهای اروپایی بیشتری، یورو را جایگزین واحد پولی خود کردند.

 

یکی از خدمات های ویژه پانی پی انجام حواله ارزی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا میباشد مجموعه پانی پی با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی و دارا بودن حساب های بانکی معتبر در اتحادیه این امکان را برای مشتریان داخل ایران فراهم کرده است تا با وجود تحریم های بین المللی در سریع ترین زمان انتقالات مالی شما را به حساب های حقیقی و حقوقی انجام دهد .

 

پرسش های متداول :

با چه روش هایی میتوان به اتحادیه اروپا پول فرستاد ؟

انتقال پول به اروپا به صورت بانکی و دستی ( نقدی ) انجام میشود .

به چه بانک ها و حساب هایی میتوان پول فرستاد ؟

به کلیه بانک های عضو اتحادیه اروپا امکان ارسال پول وجود دارد و به حساب های شخصی ,شرکتی و دانشگاه امکان ارسال حواله بانکی به روش سپا و سوئیفت وجود دارد .

محدودیت مبلغ برای ثبت سفارش وجود دارد ؟

خیر هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد

سپا چیست و روش ارسال پول با سپا چگونه انجام میشود ؟

سپا سیستم پرداخت یکپارچه یورو در اتحادیه اروپا میباشد و کلیه کشورهای عضو اتحادیه میتوانند به خاطر کوتاه کردن زمان پرداخت و انتقالات مالی ساده تر از این روش استفاده کنند .

انتقال پول با سوئیفت و سپا چه تفاوتی با هم دارند ؟

همانطور که گفته شد سپا سیستم انتقال مالی ویژه اتحادیه اروپا میباشد در زمان هایی که مبدا ارسال پول خارج از اتحادیه اروپا باشد میبایستی به روش سوئیفت انتقال صورت بگیرد .

چه زمان طول میکشد حواله ارسال شود ؟

غیر از روزهای شنبه و یکشنبه ( تعطیل رسمی ) مدت زمان انجام سفارشات بین یک الی سه روز کاری میباشد و پس از انجام رسید حواله داخل سایت در صفحه ناحیه کاربری در قسمت پیام ارسال میشود .

مقدر کارمزد ارسال حواله چقدر است ؟

کارمزد براساس مبلغ حواله متغیر میباشد و برای محاسبه دقیق میتوانید در منوی محاسبه گر مبلغ حواله درخواستی را وارد کنید تا کارمزد محاسبه شود .

نحوه ثبت سفارش در پانی پی ؟

برای ثبت سفارش میبایستی در ابتدا ایجاد حساب و پس از ورود به اکانت کاربری خود در صفحه ثبت سفارش مشخصات مبلغ و حساب گیرنده را ثبت نمایید و فاکتور ریالی حواله خود را به صورت آنلاین یا واریز به حساب های بانکی ما انجام دهید .

حواله بانکی با حواله دستی چه تفاوتی دارد ؟

همانطور که از اسمش مشخص است حواله دستی پول به صورت نقد به فرد معرفی شده توسط شما در خارج از کشور تحویل داده میشود و حواله بانکی پول به حساب بانکی فرد حقیقی یا حقوقی وارد میشود .

قیمت ارز حواله یورو چه ساعتی در سایت آپدیت میشود و تا کی اعتبار دارد ؟

قیمت ها هر روز راس ساعت 12:00 ظهر در سایت بروز رسانی میشود و تا ساعت 17:00 پایان وقت اداری اعتبار دارد و در صورتی که سفارش در خارج از ساعت اداری ثبت شود براساس نرخ روز بعد فاکتور نهایی خواهد شد .

 

مشتری گرامی در صورتی که نیاز راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی تماس حاصل فرمائید .