صفحه نخست    نقد کردن    ثبت سفارش

نقد کردن ویزا کارت | نقد کردن مستر کارت | خرید دلار ویزا کارت | خرید ارز کارت اعتباری

کارت های اعتباری در دنیا با نشان های تجاری مختلفی وجود دارند که معروف ترین آن ها ویزا کارت و مستر کارت میباشد , در جهان امروز و با توسعه کسب و کارهای آنلاین خرید های اینترنتی با کارت یکی از روش های رایج و پرمصرف شده است به طوری که بیشتر خرید های اینترنتی با کارت اعتباری انجام میشود .
کارت های اعتباری در مدل های مختلفی در دنیا وجود دارد :

دبیت کارت یا همان کارت بانکی چیست ؟
به کارت هایی که متصل به حساب بانکی هستند دبیت کارت گفته میشود این بدان معناست که برای داشتن این نوع کارت میبایست در ابتدا یک حساب بانکی افتتاح نمایید و بر روی حساب بانکی خود در خواست ویزا کارت,مستر کارت یا سایر برندهای دیگر ... را نمایید .
موجودی اعتباری این کارت از طریق سپرده شما در حساب بانکی قابل برداشت میباشد با این کارت میتوانید خرید های مختلفی به صورت اینترنتی و پایانه های فروشگاهی انجام دهید .

کارت پیش پرداخت یا PrePaid card چیست ؟
این کارت فاقد حساب بانکی میباشد و براساس اعتبار مشخص شده میتوانید خرید انجام دهید مانند گیفت کارت های ویزا و مستر که در مبالغ اماده وجود دارند .

نوع سوم کارت کردیت کارت میباشد که ماهیت این کارت نیز همانند دبیت کارت میباشد با این تفاوت که امکان خرید با این کارت در زمانی که در حساب بانکی موجودی نمیباشد وجود دارد اما براساس میزان اعتباری که برای کارت شما مشخص شده است به عنوان مثال اگر کردیت کارت شما مجاز به خرید تا سقف 2000 دلار میباشد این بدان معناست که بیشتر از مبلغ مشخص شده امکان خرید ندارید .

یکی از خدمت های ویژه پانی پی نقد کردن موجودی کارت اعتباری ویزا و مستر میباشد که دارنده کارت میتواند با استفاده از این خدمات موجودی کارت خود را در زمان سریع تبدیل نمایید .

روش های مختلفی جهت نقد کردن کارت اعتباری وجود دارد که روش اول نقد کردن با دستگاه کارتخوان ( POS ) متصل به شبکه بانک جهانی میباشد دارندگان کارت اعتباری میتوانند با استفاده از دستگاه کارتخوان مجموعه پانی پی موجودی را برداشت کنند و به صورت آنی ارز خود را تبدیل نمایند .
این روش برای توریست های خارجی که به ایران سفر میکنند و جهت تبدیل پول خود مشکل دارند توصیه میشود و همینطور کسانی که مشکل در جهت برداشت پول خود از کارت در ایران دارند این بهترین گزینه میباشد .

روش بعدی پرداخت بر روی درگاه اینترنتی ویزا و مستر میباشد در این روش کافیست با وارد کردن مشخصات کارت خود بر روی درگاه مجازی مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید و با این روش موجودی کارت را برداشت و تبدیل نمایید این روش به نسبت دستگاه پوز دارای کارمزد مناسب تری میباشد و برای صاحبان مشاغل که میخواهند درآمد ارزی خود را تبدیل نمایند مناسب میباشد .

توجه : این مجموعه فقط کارت های متصل به حساب بانکی ( DEBIT CARD ) را در حال حاضر نقد میکند و امکان خدمات به دارندگان گیفت کارت و PREPAID در حال حاضر وجود ندارد .

شرایط و مدارک لازم جهت نقد کردن : کارت اعتباری میبایستی به نام شخص متقاضی باشد و ارائه مدارک هویتی الزامی میباشد و در صورتی که کارت بانکی متعلق به شخص دیگری میباشد ارائه وکالت رسمی جهت این کار الزامی میباشد .

برای دریافت این خدمات میابیستی فرم مربوطه را تکمیل نمایید و پس از بررسی توسط کارشناسان ما و تایید مرحله اولیه داخل سایت پیام داده خواهد شد و روند انجام کار توضیح داده میشود .

در نظر داشته باشید قیمت خرید ارز براساس قیمت روز بازار میباشد و ارائه خدمات نقد کردن کارت اعتباری با میزان کارمزد 5% تا حداکثر 20% بسته به نوع روش نقد کردن متفاوت میباشد .