پرداخت با کارت اعتباری | خرید با ویزا کارت | خرید با مستر کارت

کارت اعتباری یا کارت بانکی ( CREDIT OR DEBIT CARD ) نوعی کارت پرداخت میباشد که برای اشخصاص حقیقی و حقوقی صادر میشود . این کارت به دارنده آن این امکان را میدهد که با شارژ حساب بانکی متصل به کارت خود خرید های اینترنتی انجام دهد , یکی از روش های رایج پرداخت در سایت های جهانی پرداخت با کارت اعتباری ویزا و مستر میباشد اما متاسفانه به خاطر تحریم های بین المللی هم وطنان داخل کشور امکان دریافت این خدمات را ندارند , مجموعه پانی پی با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی امکان ارائه خدمات پرداخت و خرید های اینترنتی از سایت های خارجی را برای ایرانیان داخل کشور فراهم کرده است .

مجموعه پانی پی با استفاده از حساب های بانکی خود در کشورهای مختلف و دارا بودن کارت های اعتباری معتبر ویزا و مستر این امکان را به شما میدهند تا خرید های خود را در سریع ترین زمان ممکن با کارت های ما انجام دهید , برای دریافت این خدمات کافیست در سایت ثبت نام کنید و سپس در فرم ثبت سفارش خرید با ویزا و مستر کارت درخواست خود را ثبت نمایید لازم به ذکر میباشد جهت ثبت سفارش کافیست آدرس سایت خارجی و توضیحات مربوطه را در فیلد های مربوطه تکمیل نمایید و کارشناسان ما در کمتر از 3 ساعت کاری سفارشات شما را بررسی و پرداخت را انجام میدهند .


فهرست بخشی از خدمات ارائه شده :

- پرداخت شهریه دانشگاه .
- خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل .
- تعیین وقت سفارت .
- پرداخت هزینه مقالات دانشگاهی و غیره ... .
- ثبت نام در آزمون IELTS و TOEFL
- ثبت نام در سایت های پرمیوم .
- خرید لایسنس .
- و ...نکات مهم و ضروری قبل از ثبت سفارش :


1- سایت هایی که اطلاعات کارت بانکی را ذخیره میکند امکان پرداخت نداریم .
2- بسیاری از سایت های فروشگاهی ( خرید کالا ) کارت هایی که پرداخت باهاش صورت گرفته است نیازمند وریفای میباشد و در صورتی که اطلاعات کارت مغایرت با هویت کاربری داشته باشد پرداخت کنسل میشود لذا ارائه خدمات خرید کالا با ویزا و مستر کارت فقط برای سایت های مورد تایید ما قابل انجام میباشد که بهتر میباشد قبل از ثبت سفارش نهایی و انجام پرداخت با کارشناسان ما مشورت نمایید .
3- کارمزد ارائه خدمات پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت 20 واحد ارزی میباشد این بدان معناست اگر سفارش شما دلار میباشد کارمزد 20 دلار میشود و اگر سفارش یورو کارمزد آن 20 یورو میشود .
4- کارت های ما دارای ارزهای لوکال دلار آمریکا , یورو , پوند , لاری گرجستان و لیر ترکیه میباشد و قیمت این نوع ارزها به صورت روزانه در ساعت 12 ظهر اعلام میشود .
5- اگر پرداخت شما با سایر ارزها میباشد لازم میباشد معادل آن را به دلار آمریکا در سایت XE.COM محاسبه نمایید و به صورت دلار آمریکا سفارش را ثبت نمایید .
6- توجه نمایید ویزا و مستر به ازای تبدیل دلار آمریکا به سایر ارزها هزینه تبدیل EXCHANGE دریافت میکنند و لذا هزینه تبدیل قبل از پرداخت به اطلاع مشتری خواهد رسید .
7- توجه نمایید برخی از سایت های خارجی کارت های جهانی را جهت خرید قبول نمیکنند و جهت پرداخت در آن سایت فقط میبایستی از کارت بانکی مرتبط با همان کشور استفاده کرد در صورتی که کارت ما کشور فوق را پشتیبانی نکند امکان پرداخت وجود ندارد .
8- کارت های ما قابلیت 3D-SECURE را پشتیبانی میکند و کلیه پرداخت هایی که نیازمند کد وریفای با توکن میباشد امکان ارائه خدمات وجود دارد .


توجه نمایید با توجه به نوسانات قیمت ارز در بازار نرخ های اعلام شده هر روز ساعت 12 ظهر در سایت بروز رسانی میشود و تا ساعت 5 اعتبار دارد و در صورت ثبت سفارش شبانه با توجه به بسته بودن قیمت ها با نرخ فردا محاسبه نهایی صورت میگردد .