شارژ حساب پی پال | خرید دلار پی پال | خرید یورو پی پال

پی‌پال Paypal یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانهٔ پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است. پی‌پل در سال 1998 تاسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال 2002 اتفاق افتاد.

مجموعه پانی پی با بیش  از هفت سال سابقه فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی و داشتن تیمی مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات پرداخت و شارژ حساب پی پال در سریع ترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز و محترم می باشد و در صورتی که قصد انتقال پول با پی پال را دارید می توانید درخواست خود را در پانی پی ثبت نمایید تا سریعا درخواست شما انجام شود.

  

پرسش های متداول :

شارژ پی پال به روش سند مانی Send Money چیست ؟

در این روش که به آن سند مانی گفته می شود پول به اکانت پی پال دیگر به صورت مستقیم انتقال داده میشود در این روش برای پرداخت نیاز می باشد ایمیل اکانت پی پال گیرنده وجه را برای ما ارسال کنید یا اینکه اگر قصد شارژ اکانت پی پال خود را دارید کافیست ایمیل پی پال را در فرم ثبت درخواست پی پال وارد نمایید.

چگونه می توان درخواست شارژ پی پال داد ؟

برای ثبت سفارش شارژ اکانت پی پال کافیست اگر اکانت کاربری ندارید در ابتدا ایجاد حساب نمایید و سپس در این قسمت ثبت سفارش نمایید.

برای شارژ اکانت پی پال به چه مشخصاتی نیاز هست ؟

برای اینکه بتوانید اکانت پی پال را شارژ نمایید نیاز میباشد مشخصات آدرس ایمیل اکانت پی پال را اعلام نمایید.
کارمزد انجام خدمات پی پال در پانی پی چقدر هست ؟

کارمزد خدمات به صورت ثابت 50 هزار تومان برای هر مبلغی می باشد.

 با چه ارزهایی میتوان حساب پی پال را شارژ کرد ؟

مجموعه پانی پی با ارزهای دلار , یورو و پوند می تواند حساب پی پال را شارژ نماید و در صورتی که سفارش شما با سایر ارزها میباشد میتوانید معادل آن را به صورت دلار ارسال نمایید.

پس از پرداخت سفارش چه اطلاعاتی به مشتری داده می شود ؟

پس از انتقال پی پال تصویر رسید تراکنش ارسال می شود.

 

برای مشاوره و راهنمایی و پاسخ به سوالات خود می توانید در ساعات کاری شرکت با مجموعه پانی پی تماس حاصل فرمایید.