صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

حواله وسترن یونیون | انتقال پول با وسترن یونیون | نمایندگی رسمی وسترن یونیون

وسترن یونیون سریع ترین روش انتقال پول به سراسر دنیا بدون نیاز به حساب بانکی میباشد در این روش میتوانید تا سقف 7500 دلار آمریکا به بیش از 185 کشور پول ارسال کنید .

برای ارسال حواله وسترن یونیون کافیست در ابتدا مشخصات گیرنده وجه از قبیل نام و نام خانوادگی , کشور و نوع ارز را مشخص نمایید و در فرم ثبت سفارش مشخصات را ثبت نمایید مدت زمان انجام حواله کمتر از 24 ساعت میباشد و پس از انجام حواله رسید برای شما در سایت ارسال میشود , این رسید دارای کد 10 رقمی میباشد که با این کد گیرنده میتواند با در دست داشتن پاسپورت با مراجعه به شعب وسترن یونیون وجه خود را دریافت نماید .

کارمزد حواله وسترن یونیون با توجه به میزان مبلغ و کشور متفاوت میباشد و کافیست در فرم ثبت سفارش میزان مبلغ را وارد نمایید تا کارمزد توسط سیستم محاسبه گردد , توجه نمایید مبلغ کارمزد به صورت مازاد بر مبلغ حواله اضافه میگردد و مبلغ حواله دقیقا براساس میزان ارسالی دریافت خواهد شد .

در صورت کنسل کردن حواله وسترن یونیون امکان بازگشت کارمزد وجود ندارد پس در ابتدا از صحت اطلاعات گیرنده وجه اطمینان حاصل فرمائید و در صورتی که نام گیرنده نیاز به تغییر داشته باشد این کار با اخذ هزینه جدا قابل انجام میباشد .

مجموع ما میتوانند حواله های شما را در بستری امن و در سریع ترین زمان از کشورهای عراق و ترکیه انجام دهند .

توجه : در صورت بلاک شدن حواله در مقصد و یا اینکه به هر دلیلی گیرنده وجه قصد سوء استفاده از شما را داشته باشد مجموعه ما هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت .

توجه : جهت استعلام از وضعیت حواله میتوانید کد 10 رقمی را در سایت وسترن یونیون وارد نمایید , در سایت وسترن یونیون وضعیت دریافت حواله قابل مشاهده میباشد .