پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای سفارت کانادا | MyCIC

اگر قصد داری بدانید که چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم باید اطلاعاتی در خصوص این کشور داشته باشید. کشور کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرت ایرانیان می باشد. از قسمت های فرانسوی نشین تا قسمت های انگلیسی زبان و از شمال تا جنوب آن ایرانیانی را می بینید که به قصد کار و یا تحصیل به این کشور مهاجرت کرده اند. سرزمین های وسیع، جنگل های برفی و آبشار نیاگارا تنها بخشی از طبیعت زیبای این کشور هستند. اما کانادا تنها طبیعتی زیبا ندارد، بلکه موقعیت های کاری و تحصیلی بسیار خوب آن باعث شده تا بسیاری این کشور را به قصد مهاجرت انتخاب نمایند. جمعیت کم در برابر وسعت پهناور این کشور سبب این موضوع شده است.

 

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم ؟

برای دریافت ویزا پیش از هر کاری شما نیاز دارید تا از سفارت کانادا وقت بگیرید که برای خیلی از افراد این سوال وجود دارد که چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم. برای این منظور شما می توانید به صورت اینترنتی و یا حضوری وقت مورد‌ نظر خود را دریافت کنید. نخست بپردازیم به وقت گرفتن به شیوه ی اینترنتی. برای این منظور شما باید ابتدا به سایت سفارت کانادا در کشور مورد نظر خود (ترکیه یا امارات) مراجعه نموده و یک حساب کاربری برای خود بسازید. در مرحله بعدی باید وارد بخش رزرو وقت در سایت رفته و تصویر مدارک ضروری که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد اسکن کرده و در این قسمت بارگذاری نمایید.
سپس باید فرم های درخواست ویزا را پر کرده و ثبت کنید. در مرحله آخر شما باید هزینه های مربوط به صدور ویزا را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. از زمان وقت گرفتن در سایت شما یک ماه فرصت دارید تا حضوری برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به سفارت مراجعه نمایید. درحالت مراجعه حضوری نیز باید به سفارتخانه رفته مدارک ضروری برای وقت گرفتن را ارائه داده، هزینه های مورد نیاز را به صورت بانکی پرداخت کرده و فرم های صدور ویزا را پر نمایید. پس از آن باید کد پیگیری خود را دریافت کرده و منتظر باشید تا کارگذاری به شما پیام دهد.
پس از تحویل مدارک و انگشت نگاری موفق به دریافت ویزا خواهید شد. شایان ذکر است که ویزا کشور کانادا به مدت 5 سال اعتبار دارد. نکته قابل اهمیت این است که در مرحله پر کردن فرم دقت کنید تا زمان دقیق سفر خود را ذکر کرده باشید. توجه فرمایید که افراد زیر 14 سال و بالای 80 سال + دیپلمات ها و دولتمردان + افرادی که اقامت کشور کانادا را دارند از انگشت نگاری معاف می باشند.
 
تعیین وقت سفارت کانادا

در حال حاضر کانادا نیز مانند دیگر کشورها برای مراجعه به سفارت برای انگشت نگاری باید وقت سفارت گرفته شود. برای گرفتن وقت سفارت هر کدام از مراکز انگشت نگاری میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت کانادا

مدارکی که در هنگام وقت گرفتن باید به صورت حضوری تحویل و در صورت وقت گرفتن اینترنتی بارگزاری نمایید عبارت هستند از:

- اوراق شناسایی شامل گذرنامه ای که حداقل یک سال اعتبار داشته باشد و فتوکپی تمام صفحات آن به همراه تمامی پاسپورتهای قدیمی + ترجمه تمامی صفحات شناسنامه
- حداقل 1 عدد عکس تمام رخ رنگی جدید 4*3 با پس زمینه سفید
- ترجمه سند ازدواج در صورت متاهل بودن
- مدارک مالی شامل تمامی سندهای منگوله دار و غیر منگوله دار + گواهی حساب بانکی  و گردش حساب - شش ماه اخیر+ گواهی استطاعت مالی + مانده حساب بانکی با حداقل 45-50 میلیون تومان
- فرم درخواست ویزا و اطلاعات خانوادگی به صورت پر و تایید شده
- گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان
- گواهی اشتغال به کار برای افراد شاغل + فیش حقوقی
- کارت پایان خدمت
- گواهی بازنشستگی برای افراد باز نشسته
- رزرو هتل یا دعوتنامه (اختیاری)
- رزرو بلیط هواپیما (اختیاری)

همچنین مدارک مربوط به ویزای 5 ساله کشور کانادا عبارت هستند از:

- مدارک اقامت دائم یا موقت فرد مقیم در کانادا
- ارزشیابی مالی فرد مقیم در کانادا
- برگه پرداخت مالیاتی T4
- گواهی حقوقی فرد مقیم در کانادا
- بیمه نامه یک ساله
در صورت اینکه از طرف شخصی در کانادا دعوت شده اید باید مدارکی شامل: دعوتنامه رسمی با تاریخ و امضا فرد دعوت کننده که در آن مشخصات وی نظیر نام کامل، تاریخ تولد، آدرس و شماره تلفن فرد، نسبت شخص با شما ذکر شده باشد و همچنین یک سری کپی از کارت اقامت فرد دعوت کننده، سند ملکی و گواهی کاری دعوت کننده تهیه کرده و ارائه نمایید.

 

هزینه دریافت ویزای کانادا

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم و پرداخت هزینه های وقت سفارت کانادا به چه صورت می باشد: هزینه های اخذ ویزا شامل انگشت نگاری (85 دلار) و ویزا (100 دلار) برای هر نفر معادل 185 دلار می باشد. این هزینه در صورتی که وقت خود را اینترنتی دریافت می کنید باید به کمک کارت های اعتباری پرداخت شود. همچنین اگر به صورت حضوری برای وقت گرفتن اقدام می کنید این هزینه به صورت فیش بانکی باید به همراه مدارک وقت گرفتن تحویل مسئول مربوطه داده شود.

 


اطلاعات تماس سفارت کانادا در امارات متحده

سفارت کانادا در شهر ابوظبی، از روش پیپر ویزا صادر می کند. شما می توانید برای وقت گرفتن از سفارت کانادا به صورت حضوری به سفارتخانه این کشور در شهر ابوظبی امارات متحده مراجعه کنید.

آدرس سایت سفارت کانادا :
http://www.canadainternational.gc.ca/uaee-eeau

آدرس سفارت کانادا در دبی :
Canada Visa Application Centre

VFS (GCC) LLC,

Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building,(Union National bank) Mina Road, Abu Dhabi

تلفن تماس: 97142055881+

ایمیل: info.canauh@vfshelpline.com

اطلاعات تماس سفارت کانادا در ترکیه
چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم و به ترکیه مراجعه کنیم ؟ سفارتخانه های کانادا در استانبول و آنکارا هم مانند سفارتخانه ابوظبی از روش پیپر ویزا صادر می کنند. برای دریافت ویزا می توانید به یکی از شهرهای استانبول و یا آنکارا در کشور ترکیه مراجعه کنید. هیچ تفاوتی بین این 2 سفارتخانه وجود ندارد.

اطلاعات تماس سفارت کانادا در استانبول:

آدرس وب سایت:

 http://www.canadainternational.gc.ca/turkey-turqquie

تلفن تماس: 00902123859700

فکس: 00902123571000

ایمیل: ISTBL-CS@international.gc.ca

آدرس: 209 Buyukdere Caddesi

Tekfen Tower – 16th Floor

Levent 4, Istanbul

34394 Turkey

اطلاعات تماس سفارت کانادا در آنکارا:

 آدرس وب سایت:

http://www.canadainternational.gc.ca/turkey-turqquie

تلفن تماس: 00903124092700

فکس: 00903124092712

ایمیل: ankara-im-enquiry@international.gc.ca

آدرس: Immigration Section

Cinnah Caddesi 58

06690 Cankaya

Ankara

Turkey


 

مجموعه پانی پی با سال ها فعالیت در زمینه ارائه خدمات پرداخت های بین الملل میتوانند هزینه پرداخت تعیین وقت سفارت کانادا را در سریع ترین زمان و پایین ترین کارمزد برای شما انجام دهند در صورتی که تمایل به پرداخت وقت سفارت خود دارید هم اکنون میتوانید به صورت آنلاین مراحل ثبت سفارش را انجام دهید .