صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال حواله ارزی به چین | حواله یوان و دلار به چین | حواله بانکی TT به چین

چین یکی از کشورهای مهم در شرق آسیا میباشد و همینطور دومین اقتصاد بزرگ جهان به شمار میرود که بازرگانان زیادی به خصوص از ایران با چین مبادلات تجاری و مالی انجام میدهند .

مجموعه پانی پی با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی مفتخر است اعلام نماید آماده ارائه خدمات در حوزه های مختلف پرداخت برای کشور چین میباشد .

یکی از روش های مهم انتقال پول به چین به صورت حواله بانکی میباشد که بسیاری از بازرگانان در ایران برای خرید نمونه کالا یا تسویه فاکتور میبایستی مبلغ را به صورت حواله بانکی با ارز دلار یا یوان انتقال دهند.

مجموعه پانی پی قادر میباشد در چارچوب قوانین مشخص شده در مبالغ محدود به مشتریانی که در جهت انتقالات مالی به چین دچار مشکل هستند خدمات سریع و فوری ارائه دهد . 

لذا خواهشمندیم قبل از ثبت هر گونه سفارش توضیحات و نکات مهم را کامل بخوانید :

 

چگونه میتوان به چین حواله یوان انجام داد ؟

در حال حاضر تنها به بانک ABC میتوان عملیات بانکی یوان انجام داد و فرایند کار به صورت آنلاین از داخل کشور چین به صورت بانکی انجام میشود .

 

به چه حساب هایی میتوان حواله یوان انجام داد ؟

انتقال پول با ارز یوان فقط به حساب های شخصی امکان پذیر میباشد لذا توجه داشته باشد انتقال به حساب های شرکتی امکان پذیر نمیباشد و در این باره سوال نفرمایید .

حداقل مبلغ سفارش به صورت ارز یوان چقدر میباشد ؟

مجموعه پانی پی حداقل سفارشات یوان را بر پایه 10.000 هزار واحد قرار داده است و لذا اگر مبلغ سفارش کمتر از 10.000 یوان میباشد سفارشی ثبت نکنید و برای مبالغ کمتر میتوانید به صورت دلار به حساب بانکی انتقال دهید یا در صورت امکان و قبول شرکت چینی به صورت پی پال انتقال را انجام دهید در این صورت میزان کارمزد و هزینه های مشتری بسیار کمتر خواهد شد .

کارمزد خدمات یوان چقدر میباشد ؟

کارمزد خدمات انتقال بانکی 100 یوان به صورت ثابت میباشد .

آیا انتقال یوان ریسک مسدودی یا بسته شدن حساب دارد ؟

بله قوانین بانکی چین بسیار سخت میباشد و در صورت مشاهده تخلف در حواله بانکی یا محرز شدن مبدا پول از سمت ایران امکان مسدود شدن حساب شخص چینی وجود دارد و لذا میبایستی قبل از عملیات بانکی با شخص گیرنده در چین که میخواهید پول انتقال دهید نسبت به حساب مطمئن باشید.

مدت زمان انتقال پول به صورت یوان چقدر است ؟

معمولا مدت زمان انجام سفارشات حداکثر یک روز کاری میباشد .

آیا میتوان با ارزهای دیگر به چین پول انتقال داد ؟

بله شما میتوانید با ارزهای دلار و یورو نیز بسته به نوع حساب دریافتی پول انتقال دهید .

به چه حساب هایی میتوان در چین ارز خارجی انتقال داد ؟

شما میتوانید بدون محدودیت به صورت دلار و یورو به حساب های شرکتی یا شخصی پول ارسال کنید.

کارمزد انتقال پول به صورت دلار به چین چقدر میباشد ؟

معمولا کارمزد بین 60 تا 100 دلار بستگی به نوع درخواست شما متغیر میباشد .

مدت زمان انجام سفارشات دلاری چقدر میباشد ؟

معمولا بین یک الی دو روز کاری رسید انتقال پول برای مشتری ارسال میشود .

انتقال به صورت یوان کم هزینه میباشد یا به صورت دلار ؟

صد در صد هزینه یوان کمتر میباشد اما در برخی از مواقع از قبیل مبلغ سفارش یا نوع فاکتور شرکت میبایستی انتقال به صورت دلار انجام شود همینطور ریسک مسدودی حساب برای ارزهای خارجی نیست اما در یوان مشکلات بسته شدن حساب زیاد دیده شده است.

قیمت ها چه ساعتی در سایت آپدیت میشود ؟

همه روزه قیمت ها راس ساعت 12 بروز رسانی میشود و تا ساعت 17 آپدیت لحظه ای میشود و قیمت اعتبار دارد .

چه کسانی میتوانند از خدمات پانی پی استفاده کنند ؟

خدمات ما برای مشتریانی که قصد دریافت خدمات فوری برای مبالغ های خرد که قادر نیستند از طریق بسترهای آزاد مثل صرافی این کار را انجام دهند مناسب میباشد لذا شرکت های بزرگ و اشخاصی که قصد مبادلات مالی زیاد را دارند حتما میبایستی از طریق بسترهای رسمی  طبق چارپوب قوانین بانک مرکزی کار خود را انجام دهند و لذا ما خدماتی برای این نوع از مشتریان نخواهیم داشت . 

چگونه میتوان در پانی پی سفارش ثبت کرد ؟

کلیه عملیات ثبت سفارش در پانی پی به صورت آنلاین میباشد و کافیست در ابتدا یک اکانت کاربری داشته باشید و سپس در فرم مربوطه سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .

 

مشتری گرامی در صورتی که نیاز به سوالات بیشتر در خصوص مبادلات مالی چین دارید میتوانید در ساعات کاری با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید .