صفحه نخست    اخبار    ۱۳۹۵/۶/۱۵

10 نکته مهم و کلیدی به هنگام استفاده از حساب اسکریل ( PANY PAY TEAM )

 اخبار    ۱۳۹۵/۶/۱۵  چاپ
10 نکته مهم و کلیدی به هنگام استفاده از حساب اسکریل ( PANY PAY TEAM )
عرض سلام و ادب خدمت یکایک مشتریان عزیز در وب سایت پانی پی

در اینجا سعی داریم به یه سری از نکات مهم و کلیدی در استفاده از حساب اسکریل اشاره نماییم , این نکات امنیت حساب شما را افزایش خواهد داد :

1- از استفاده آیپی ایران اکیدا خودداری نمایید زیرا آیپی ایران در بلک لیست اسکریل میباشد و در صورت لاگین شدن حساب شما بسته خواهد شد و براساس قوانین اسکریل یک مبلغ مشخص شده ای جریمه خواهید شد و برای خروج ارز از بالانس اسکریل میبایستی یک حساب به شرکت اسکریل معرفی نمایید .
2- حساب اسکریل با پاسپورت ایران قابل وریفای میباشد و برای وریفای کردن حساب کافیست عکس با کیفیت بالا از صفحه اول پاسپورت با گوشی موبایل یا به صورت اسکن شده گرفته شود و در مسیر اعلام شده آپلود شود .
3- مشخصات پاسپورت میبایستی با اطلاعات رجیستر حساب شما یکی باشد.
4- از تغییر آیپی کشور برای ورود به حساب اکیدا خودداری نمایید تغییر ایپی حساب شما را دچار مشکل خواهد کرد.
5- استفاده از پروکسی وی پی ان به هیچ عنوان توصیه نمیشود زیرا امکان قطع شدن وجود دارد و در صورتی که ارتباط قطع شود ایپی لوکال شما بر روی اسکریل ثبت میشود . ( توصیه ما ریموت میباشد )
6- سقف وریفای حساب اسکریل با کارت های ویزا و مستر دبیت تا سقف 30.000 دلار آمریکا میباشد و روزانه مبلغ 500 واحد ارزی میتوانید بر روی بالانس اسکریل آپلود نمایید .
7- امکان اضافه کردن کارت اعتباری به صورت تعداد وجود دارد ولی توصیه میشود کارت ها با نام باشد تا در صورتی که اسکریل درخواست مدارک استیتمنت انجام دهد امکان ارائه فایل صورت حساب وجود داشته باشد و در صورتی که اطلاعات حساب کارت با اکانت اسکریل همخوانی نداشته باشد حساب شما دچار مشکل خواهد شد .
8- بر خلاف دیدگاه بسیاری از مردم که فکر میکنند حساب اسکریل دارای حساسیت تراکنش نمیباشد ولی واقعیت جور دیگر میباشد و حساب اسکریل همانند پی پال این حساسیت ها را دارد ولی شاید این حساسیت به نسبت پی پال کمتر دیده شود در صورتی که بالانس دریافتی شما در طول ماه به حد بالایی افزایش پیدا کند حساب شما لیمیت خواهد شد و اسکریل تقاضای توضیحات در خصوص تراکنش ها میکند و میبایستی در این باره توضیحات لازم و مستند ارائه شود .
9- نام کشور و آدرس در اسکریل میبایستی طوری انتخاب شود که امکان ارائه پروف آدرس قبض در صورت نیاز وجود داشته باشد در صورتی که مدارک مورد نیاز را در اختیار ندارید از ریسک کردن بر روی این نوع حساب ها خودداری نمایید , زیرا به هر دلیل اسکریل میتواند در هر بازه زمانی تقاضای فایل پروف آدرس بکند .
10 - هر کابر میتواند یک حساب اسکریل با یک پاسپورت داشته باشد در صورتی که دو اکانت با مدارک مشترک ساخته شود پس از مدتی هر دو حساب لیمیت خواهد شد و اسکریل تقاضا میکند یک حساب به درخواست شما Close شود تا حساب دیگری Open شود لذا از باز کردن حساب با مدارک مشترک حتی با ارزهای متفاوت اکیداخودداری نمایید .


با تشکر و احترام
گروه پرداخت های بین المللی پانی پی