صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال حواله ارزی به آمریکا | حواله دلار به آمریکا | انتقال پول به آمریکا

ایالات متحده آمریکا یکی از کشورهای پررفت آمد ایرانیان میباشد که بسیاری از ایرانیان آمریکا را محلی برای زندگی خود یا تحصیل و تجارت انتخاب کرده اند از این رو انتقال و تبادلات مالی بین ایران و آمریکا همیشه حائز اهمیت بوده است و با توجه به تحریم های بین المللی امکان ارسال مستقیم و مبادلات مالی بین این دو کشور وجود ندارد و ایرانیان میبایستی از طریق شرکت های خدمات ارزی و صرافی انتقالات خود را انجام دهند .

پانی پی با سال ها فعالیت و تجربه در حوزه پرداخت های بین المللی مسیری سریع و مطمئن را برای انتقالات مالی به آمریکا برای ایرانیان عزیز ایجاد کرده است تا هم وطنان عزیز بتوانند در سریع ترین زمان ممکن انتقالات مالی خود را به بانک های آمریکایی انجام دهند .

پرسش های متداول در خصوص انتقال پول به آمریکا :

- چگونه ثبت سفارش کنیم ؟
برای ثبت درخواست انتقال پول به امریکا کافیست در سایت پانی پی عضو شوید و پس از آپلود مدارک هویتی ثبت انتقال خود را به صورت آنلاین انجام دهید .
- به چه بانک هایی در آمریکا میتوان پول ارسال کرد ؟
به کلیه بانک ها امکان ارسال پول وجود دارد اما بانک های شناخته شده ای که ایرانیان در آن حساب دارند میتوان به بانک آف امریکا , ولز فارگو و چیس بانک اشاره کرد .
- به چه روشی پول ارسال میشود ؟
انتقال پول به آمریکا به روش داخلی وایر و سوئیفت امکان پذیر میباشد و در صورتی که امکان ارسال پول از داخل آمریکا به بانک مورد نظر فراهم باشد به شکلی داخلی انجام میشود و در صورت دیگر میتوان به صورت حواله خارجی بر روی شبکه سوئیفت انتقال را انجام داد .
- به چه حساب هایی میتوان پول ارسال کرد ؟
به کلیه حساب های شخصی , شرکتی و دانشگاه امکان انتقال پول وجود دارد .
- کارمزد انتقال پول چقدر است ؟
کارمزد حواله داخلی فقط برای رقم های خرد دریافت میشود و برای رقم های بالای 5000 دلار کارمزدی دریافت نمیشود و فقط حواله براساس نرخ بسته میشود .
- زمان واریز پول ؟
مدت زمان واریز پول بین 1 الی 3 روز کاری پس از انجام حواله میباشد .
- قیمت ارز چه ساعتی در سایت آپدیت میشود ؟
قیمت ارز همه روزه ساعته 12 ظهر آپدیت میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد .

مشتری گرامی
در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید به صورت تلفنی با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمائید و یا از طریق چت آنلاین با ما در تماس باشید .