صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

حواله ارزی به کانادا | حواله دلار به کانادا | انتقال پول به کانادا

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده‌است. کانادا با مساحت ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است.

ایرانیان زیادی در کشور کانادا در حال زندگی و مشغول به تحصیل هستند به همین خاطر مبادلات ارزی در این کشور متقاضیان زیادی دارد مجموعه پانی پی با سال ها تجربه و سابقه کاری این افتخار را دارد که انتقال پول به کانادا را در سریع ترین زمان در بستری امن با پایین ترین کارمزد انجام دهد .شرایط انتقال پول به کانادا ؟
انتقال پول به کانادا توسط حواله بانکی سوئیفت انجام میشود و مدت زمان واریز پول 24 تا 48 ساعت کاری میباشد .

به چه بانک هایی میتوان حواله انجام داد ؟
به کلیه بانک ها امکان ارسال حواله به صورت سوئیفت وجود دارد از بانک های مطرح کانادا میتوان به : TD BANK , ROYAL BANK OF CANADA , SCOTIA , BANK OF MONTREAL اشاره داشت .

به چه حساب هایی میتوان حواله انجام داد ؟
امکان ارسال پول به حساب های شخصی , شرکتی و دانشگاه وجود دارد .

اطلاعات مورد نیاز برای ارسال حواله ؟
برای ارسال پول به حساب کانادا نیاز به این مشخصات دارید : 
- نام بانک و سوئیفت کد
- شماره حساب بانکی
- نام صاحب حساب

چگونه میتوان حواله دانشجویی انجام داد ؟
برای ارسال پول به دانشگاه نیاز میباشد کلیه مشخصات حساب بانکی دانشگاه را داشته باشید و همینطور علاوه بر ارسال مشخصات بانکی شماره دانشجویی اعلام شود تا این شماره در قسمت توضیحات حواله درج شود .

چگونه میتوان حواله به حساب شخصی انجام داد ؟
انتقال پول به حساب شخصی ایرانی و خارجی به بانک های مختلف قابل انجام میباشد لازم میباشد از صحت مشخصات حساب خود و فعال بودن حساب قبل از ارسال پول اطمینان حاصل فرمائید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ؟
کارشناسان ما میتوانند در ساعات کاری شرکت پاسخگوی شما باشند .