صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

حواله سوئیفت به شرکت | حواله TT به حساب تجاری | وایر ترانسفر شرکتی

مشتری گرامی
به بخش ارسال حواله سوئیفت شرکتی خوش آمدید .

در ابتدا به معرفی سوئیفت میپردازیم :
سوئیفت (به انگلیسی: SWIFT) و به طور کامل: جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی (به انگلیسی: Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که در ماه مه ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از پانزده کشور اروپایی و آمریکای شمالی راه اندازی گردید و هدف از آن جایگزینی روشهای ارتباطی غیر استاندارد کاغذی و یا از طریق Telex در سطح بین‌المللی با یک روش استاندارد شده جهانی بود.
مرکز اصلی شبکه سوئیفت در کشور بلژیک بوده و طبق قوانین آن کشور عمل می‌نماید و کشورهای آمریکا، هلند، انگلیس و هنگ کنگ به عنوان مراکز پشتیبان اعضا فعالیت دارند. سوئیفت در هر کشوری دارای یک SAP یعنی نقطه دسترسی به سوئیفت می‌باشد که توسط مؤسسه سوئیفت کنترل می‌شود. (در ایران SAP در بانک مرکزی واقع گردیده‌است)

پانی پی در جهت پیشبرد و تسریع خدمات ارزی آنلاین آماده ارائه خدمات حواله سوئیفت های شرکتی میباشد با توجه به اینکه بسیاری از حواله ها در فقره های کوچک میباشد بسیاری از صرافی ها از انجام آن خودداری میکنند لذا پانی پی قادر میباشد حواله جات شرکتی را در فقره های کوچک در بستری امن و سریع انجام دهد .

مزایای حواله جات شرکت با پانی پی :

- ارسال سریع حواله در ارزهای مختلف .
- ارسال حواله از حساب های شرکتی پانی پی در کشورهای مختلف .
- ارائه رسید بانکی به صورت PDF .
- ارسال حواله در کمتر از 24 ساعت .
- کارمزد پایین .

نحوه ثبت سفارش :
جهت ثبت سفارش کافیست در فرم مربوطه ارز مورد نظر را انتخاب کنید و سپس مبلغ را وارد کنید در قسمت بعدی میبایستی فرم مشخصات حواله را تکمیل نمایید توجه نمایید مشخصات به درستی ثبت گردد در صورتی که مشکلی در اطلاعات باشد حواله دچار مشکل خواهد شد .
در صورتی که حواله شما دارای پروفرم میباشد لطفا در قسمت ارسال پیام ضمیمه نمایید .

توجه نمایید در انتخاب ارز میبایستی ارز مربوط به حواله سوئیفت انتخاب گردد .

سوالات خود را میتوانید پس از تکمیل سفارش در قسمت ارسال پیام مطرح نمایید تا توسط مسئول رسیدگی کننده پاسخ داده شود .

PANY PAY