پرداخت هزینه سرور و خرید از سایت هتزنر Hetzner

هتزنر (Hetzner Online GmbH) یک شرکت وب هاستینگ و دیتاسنتر است که در “گونتس هاوزن ” آلمان واقع شده است. این شرکت نباید با شرکت هم نام و همکار آفریقای جنوبی خود یعنیHetzner (Pty) Ltd اشتباه گرفته شود. نام تجاری دو شرکت به صورت جداگانه ثبت شده و تحت قوانین کشوری خود فعالیت می کنند و هیچ گونه سهامدار مشترکی بین دو شرکت وجود ندارد. این شرکت محبوبیت خود را مدیون پشتیبانی حرفه ای، قیمت مناسب، خدمات منعطف و فناوری پیشرفته و پایدار می باشد که کاربران زیادی را در سراسر دنیا بخود اختصاص داده است. شما برای خرید و پرداخت هزینه سایت هتزنر Hetzner به پی پال، مستر کارت و درگاه های بین المللی نیاز دارید که به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی ، مجموعه پانی پی در کمترین زمان با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی با پرداخت هزینه امکان دسترسی به خدمت این سایت را برای شما فراهم می کند.

 

تاریخچه دیتاسنتر هتزنر:

شرکت Hetzner فعالیت خود را در سال 1997 در آلمان و تحت نام Hetzner Online Services آغاز کرد. بین سالهای 2000 تا 2015 شرکت هتزنر در آلمان تحت شرایط حقوقی AG (“Aktiengesellschaft”) فعالیت کرد. در سال 2015، وضعیت قانونی خود را به شرکت GmbH تغییر داد.
این شرکت به نام بنیان گذار آن یعنی مارتین هتزنر، نام گذاری شده است. هتزنر دارای سه پارک مرکز داده در نورنبرگ و فالکناشتاین در آلمان و هلسینکی در فنلاند می باشد. علاوه بر این، شرکت هتزنر در پروژه “Cinia C-Lion” سرمایه گذاری کرده است که هلسینکی و روستوک را به آلمان توسط کابل فیبر نوری زیر دریایی 1100 کیلومتر متصل می کند. این کابل ارتباطی با سرعت بالا، دیتاسنتر هتزنر در آلمان و دیتاسنتر در حال ساخت در فنلاند را به هم مرتبط می سازد.
در سال 2017،  شرکت هتزنر جشن 20 سالگی خود را با یک رویداد چند روزه در پارک مرکز داده خود در فالکن اشتاین، برگزار کرد.
دفتر مرکزی دیتاسنتر هتزنر آنلاین در شهر گونتس هاوزن آلمان واقع شده است. این شرکت شریکی در آفریقای جنوبی دارد که با نام Hetzner South Africa (Pty.) Ltd فعالیت کرده و دیتاسنتر آن در شهرهای Midrand و کیپ تاون آفریقای جنوبی قرار دارند.

 

 معرفی زیرساخت های دیتاسنتر هتزنر:

پروژه های دیتاسنتر هتزنر به صورت در خانه با کمترین برون سپاری، طراحی و اجرا می شود. واحد های دیتاسنتر هتزنر با استفاده از چندین لینک افزوده شده، از جمله 300 گیگابیت بر ثانیه به DE-CIX و لینک فیبر نوری به نورنبرگ و فرانکفورت، خدمت رسانی می کنند. امکانات Colocation در هر دو پارک مرکز داده در نورنبرگ و فالکن اشتاین آلمان وجود دارد.

  خدمات ارائه شده توسط شرکت هتزنر:

شرکت هتزنر، خدماتی چون میزبانی اختصاصی، میزبانی وب اشتراکی، سرورهای اختصاصی مجازی، سرورهای مدیریت شده، نام دامنه، گواهینامه SSL، فضای ذخیره سازی و ابری را ارائه می کند.
در پارک های مرکز داده واقع در نورنبرگ و فالکن اشتاین، مشتریان همچنین می توانند سخت افزار خود را در واحد بهینه سازی انرژی هتزنر و تحت خدمات colocation شرکت قرار دهند. این شرکت همچنین یک سایت حراج سرور به صورت آنلاین را برپا کرده است که در آن سرور های قدیمی تر به سبک حراج هلندی به فروش می رسند.
هتزنر آنلاین دارای مجوز ثبت نام دامنه سازگار با ICANN می باشد که توسط آن به ثبت دامنه های .com ، .net و .org و سایر پسوندها اقدام می کند. این شرکت همچنین دارای مجوز ثبت دامنه های .de و .at نیز
می باشد.

 

 مزایای سایت هتزنر Hetzner

با خرید و ثبت دامنه در سایت هتزنر Hetzner می توانید از مزایای بینظیر آن بهره مند شوید. برخی از این مزایا این سایت عبارتند از:

• پنل مدیریتی کامل 
• سرعت فوق العاده
• پشتیبانی 24 ساعته
• امنیت بالا
• راحتی در استفاده
• امکان نصب دیتاسنتر با عکس Image
• قیمت مناسب و هزینه پایین برای ارائه خدمات
• موقعیت جغرافیایی مناسب سرورها
• استفاده از منابع سبز و تجدیدپذیر برای تامین انرژی سرورها
• مجهز به سیستم نجات شبکه ای و ارائه گزارش کامل ترافیک برای دیتاسنتر 
• تحویل سرور اختصاصی در کمتر از 6 ساعت با مهلت تست یک هفته ای ( بدون سخت افزار)
• تهیه سرورهای ابری (کلود Cloud) به صورت ساعتی و ماهانه بدون هزینه راه اندازی اولیه و با تحویل فوری

دقت کنید برخلاف سرورهای ابری برای تهیه سرورهای اختصاصی باید هزینه راه اندازی را پرداخت کنید اما برای تغییر سخت افزار سرورهای ابری می توانید از داخل پنل اقدام و فقط هزینه ارتقا را می پردازید.

 

 خرید از سایت هتزنر Hetzner

برای خرید از سایت هتزنر Hetzner باید وارد حساب کاربری خود شده و یک پروژه جدید ایجاد کرده و حساب خود را تایید کنید. پس از ارسال مدارک شناسایی خود از جمله کارت ملی، گواهینامه و ... را برای سایت، نوع محصولات و خدمات مورد نظر خود را انتخاب و ثبت نمایید. در واقع می توانید از کنترل پنل سایت به نام KonsoleH خرید خود را انجام داده یا محصول دیگری را انتخاب کنید. همچنین KonsoleH با در اختیار قرار دادن ویژگی‌ WebFTP برای شما، امکان آپلود وب سایتی که از قبل طراحی کرده اید را برای شما میسر می سازد. همچنین می توانید این کار را از طریق سیستم FTP مبتنی بر مرورگر نیست را انجام دهید.

 

مجموعه پانی پی می توانند در سریع ترین زمان با استفاده از روش پرداخت با پی پال خرید های هاست و سرور شما را انجام دهند همینطور اگر شما دارای پنل کاربری و سرویس در سایت هتزنر آلمان هستید می توانید تمدید هاست و سرور خود را در این قسمت با استفاده از روش پرداخت پی پال به صورت آنلاین ثبت نمایید.