صفحه نخست    خدمات ویژه    ثبت سفارش

افتتاح حساب پی پال وریفای شده پرسونال و بیزینس آمریکا

پِی‌پل (به انگلیسی: PayPal) یا پِی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانهٔ پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است.
پی‌پل در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ اتفاق افتاد.

 با توجه به تحریم بودن پی پال در ایران بسیاری از هم وطنان برای استفاده از خدمت پی پال مشکل دارند و برای داشتن یک اکانت وریفای شده و معتبر با چالش های زیادی رو به رو هستند از این رو مجموعه پانی پی به شما کمک میکند تا در کوتاه ترین زمان یک اکانت وریفای شده به همراه مدارک رفع لیمیت داشته باشید و بتوانید از خدمات پی پال استفاده کنید . 

 

پرسش های متدوال در خصوص شرایط افتتاح حساب پی پال :

 

- افتتاح حساب از چه کشوری انجام میشود و اکانت از چه نوعی میباشد ؟

اکانت اعلام شده مربوط به آمریکا میباشد و حساب ها در در نوع پرسونال و بیزینس است و در حال حاضر بالاترین نوع حساب که بیزینس است برای متقاضی باز میشود .

- چه تفاوتی بین اکانت پرسونال و بیزینس وجود دارد ؟

مهمترین تفاوت این دو نوع اکانت درگاه پرداخت میباشد اگر قصد راه اندازی درگاه پرداخت پی پال بر روی وب یا اپلیکشن هستید میتوانید حساب بیزینس تهیه نمایید .

- حساب با چه هویتی باز میشود ؟

اکانت پی پال آمریکا با یک هویتی آمریکایی باز میشود و امکان افتتاح حساب بنام شما با هویت ایرانی وجود ندارد دلیل آن نیز پایین آمدن ریسک لیمیت شدن اکانت میباشد .

- کد SSN یا شماره ملی بر روی اکانت وریفای میشود ؟

بله کد مربوطه در اکانت پی پال آمریکا اضافه و وریفای میشود تا اکانت دچار مشکل نشود .

- آیا این حساب ها وریفای شده است ؟

بله کلیه اکانت ها صد در صد وریفای شده میباشد و کارت و حساب بانک مجازی بر روی حساب لینک شده و وریفای شده است .

- چه نوع اکانت پی پالی در پانی پی ارائه میشود و هزینه چقدر است ؟

در حال حاضر دو نوع اکانت بیزینس ارائه میشود یکی با قیمت 150 دلار و یکی با قیمت 200 دلار مهمترین تفاوت این دو نوع این است که اکانت 200 دلاری ویژه میباشد و مدارک هویتی یک بار روی حساب تایید شده است . هر دو اکانت وریفای شده و با مدارک تحویل میشود و تفاوتی از این نظر ندارند . با توجه به اینکه اکانت بیزینس بالاترین نوع اکانت پی پال میباشد در حال حاضر فقط همین نوع اکانت افتتاح میشود و اکانت پرسونال در لیست خدمات ارائه نمیدهیم.

- مدت زمان افتتاح حساب و تحویل اکانت پی پال ؟

مدت زمان تحویل اکانت هفت روز کاری میباشد و در کمتر از یک هفته اکانت تحویل میشود.

- چه مدارکی قابل ارائه شدن با اکانت میباشد ؟

مدارکی که ما میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم کارت گواهی نامه,قبض پروف آدرس و بانک استیت منت است در اکانت 200 دلاری ویژه 3 مدرک در اختیار متقاضی قرار میگیرد .

- آیا به همراه حساب ریموت اتصال آمریکا داده میشود ؟

خیر میبایستی از شرکت های ارائه دهنده سرور یک سرور مجازی ویندوز با رم حداقل 2 تهیه نمایید تا بتوانید برای اتصال به پی پال از یک آیپی ثابت آمریکا استفاده کنید .

- شماره موبایل پی پال وریفای میشود ؟

در جهت راحتی شما برای دریافت کد در مواقع ضروری یک اکانت Google Voice در اختیار شما قرار میگیرد تا بتوانید کدها را سریع بر روی پوشه اینباکس اکانت گوگل دریافت کنید .

- سقف دریافت پول در اکانت پی پال چقدر است ؟

با توجه به اینکه حساب تازه افتتاح شده است توصیه ما این است اکیدا از دریافت مبالغ بالا خودداری کرده و تا 21 روز اول مبالغ تراکنش های دریافت به صورت خرد تا سقف 50 دلار روزانه باشد و پس از 21 روز میتوانید تراکنش های بیشتری دریافت کنید که پیشنهاد میشود برای جلوگیری از ریسک مسدودی حساب و مشکوک شدن پی پال پله پله مبلغ دریافتی بیشتر شود .

- اگر حساب دچار مشکل شود پانی پی میتواند کمک کند ؟

کارهای پشتیبانی اکانت فقط از طریق مرجع که سایت پی پال است میبایستی پیگیری شود و در این زمینه مجموعه کمکی نمیتواند بکند و ما فقط نکات لازم را میتوانیم به عنوان راهنما به شما اعلام کنیم .

 

توجه : مجموعه پانی پی فقط کار افتتاح حساب را به صورت وریفای شده انجام میشود و طبق شرایط اعلام شده اکانت فعال و تست شده به همراه مدارک تحویل متقاضی میشود لذا در صورت بروز هر گونه مشکل از قبیل لیمیت شدن میبایستی با خود پی پال تماس حاصل فرمایید و کارهای پشتیبانی اکانت توسط مجموعه ما انجام نمیشود .