ایجاد حساب
 صفحه نخست    جستجو

مطالب مرتبط با برچسب "نکات"

نکات مهم به هنگام استفاده از کارت های اعتباری فیزیکی اتحادیه اروپا
1395/6/20
در جهت حفظ امنیت کارت های اعتباری نکاتی مهم به هنگام استفاده از کارت های اعتباری اتحادیه اروپا یاد آوری میشود

کارت های اعتباری ویزا/مستر صادره از اتحادیه اروپا دارای شرایط و قوانین خاص میباشد .

موارد مهم که میبایستی رعایت شود :

1- از اتصال به پنل اینترنت بانک با وی پی ان اکیدا خودداری نمایید .
2- اتصال به پنل اینترنت بانک فقط با ریموت انجام گردد و موقعیت ریموت مرتبط با اتحادیه اروپا باشد .
3- از اتصال به پنل اینترنت بانک با ایپی ایران و سایر ایپی های خارج از اتحادیه اروپا اکیدا خودداری شود .
4- در صورتی که کارت شما New میباشد از ورود مبالغ سنگین به حساب اکیدا خودداری نمایید و این روند میبایستی در طول ماه افزایش پیدا کند .
5- از تغییر ایپی مکرر برای اتصال به پنل اینترنت بانک اکیداخودداری شود .
6- در صورتی که برای ورود به پنل اینترنت بانک مشکل دارید از تکرار بیش از 3 بار اکیدا خودداری شود .
7- آدرس بیلینگ وارد شده به هنگام خرید آنلاین حتما لوکال و مرتبط با کشور صادر کننده کارت باشد و همان آدرسی باشد که بر روی رجیستر حساب شما استفاده شده است .
8- در صورتی که خرید آنلاین شما با موفقیت انجام نشد و خطا دریافت کردید از تکرار مجدد بیش از 3 بار اکیدا خودداری نمایید , در صورت تکرار زیاد کارت شما غیر فعال خواهد شد .
9- از دریافت حواله های مشکوک و دارای مشکل کپی رایت و هر گونه نقض قوانین بانکی اکیدا خودداری کرده .
10- توصیه میشود حواله های دریافتی دارای توضیح در قسمت Payment of Details باشد که سورس پول مشخص شده باشد .
11- توصیه میشود خرید های آنلاین و ورود پنل اینترنت بانک با مرورگرهای موزیلا و کروم انجام شود و توصیه میشود به صورت ثابت از یک مرورگر استفاده شود .
12- در صورت مفقود شدن کارت با شماره پشتیبانی بانک و یا صادر کننده کارت تماس گرفته شود .
13- از قرار دادن اطلاعات کارت به شخص دیگری اکیدا خودداری شود .
14- توصیه میشود ریموت اتصال به پنل اینترنت بانک به صورت لوکال تهیه شود این بدان معنیست که اگر کارت شما به عنوان مثال از کشور آلمان صادر شده است ریموت اتصال به حساب آلمان باشد .
15- از نگهداری موجودی بالا بر روی کارت اکیدا خودداری شود , توصیه ما این است به هنگام استفاده کارت خود را شارژ نمایید و در صورت ذخیره کردن موجودی بر روی کارت از نگهداری مبالغ بالا خودداری نمایید . ( این کار در جهت ایمنی هر چه بهتر انجام میشود )

مشتریان گرامی
استفاده صحیح از کارت های اعتباری بسیار حائز اهمیت میباشد و این موضوع کاملا کلی و برای تمامی شهروند های جهان میباشد و در صورتی که موارد فوق رعایت نشود کارت شما دچار مشکل خواهد شد .
استفاده صحیح از کارت های اعتباری ایمنی کارت شما را برای همیشه گارانتی خواهد کرد و تلاش گروه پانی پی اطلاع رسانی صحیح در این باره میباشد و امیدواریم با اطلاع رسانی های صحیح و مکرر در وب سایت و صفحات اجتماعی کاربران را آگاه سازیم.

با تشکر از توجه شما
گروه پرداخت های بین المللی پانی پی

10 نکته مهم و کلیدی به هنگام استفاده از حساب اسکریل ( PANY PAY TEAM )
1395/6/15
عرض سلام و ادب خدمت یکایک مشتریان عزیز در وب سایت پانی پی

در اینجا سعی داریم به یه سری از نکات مهم و کلیدی در استفاده از حساب اسکریل اشاره نماییم , این نکات امنیت حساب شما را افزایش خواهد داد :

1- از استفاده آیپی ایران اکیدا خودداری نمایید زیرا آیپی ایران در بلک لیست اسکریل میباشد و در صورت لاگین شدن حساب شما بسته خواهد شد و براساس قوانین اسکریل یک مبلغ مشخص شده ای جریمه خواهید شد و برای خروج ارز از بالانس اسکریل میبایستی یک حساب به شرکت اسکریل معرفی نمایید .
2- حساب اسکریل با پاسپورت ایران قابل وریفای میباشد و برای وریفای کردن حساب کافیست عکس با کیفیت بالا از صفحه اول پاسپورت با گوشی موبایل یا به صورت اسکن شده گرفته شود و در مسیر اعلام شده آپلود شود .
3- مشخصات پاسپورت میبایستی با اطلاعات رجیستر حساب شما یکی باشد.
4- از تغییر آیپی کشور برای ورود به حساب اکیدا خودداری نمایید تغییر ایپی حساب شما را دچار مشکل خواهد کرد.
5- استفاده از پروکسی وی پی ان به هیچ عنوان توصیه نمیشود زیرا امکان قطع شدن وجود دارد و در صورتی که ارتباط قطع شود ایپی لوکال شما بر روی اسکریل ثبت میشود . ( توصیه ما ریموت میباشد )
6- سقف وریفای حساب اسکریل با کارت های ویزا و مستر دبیت تا سقف 30.000 دلار آمریکا میباشد و روزانه مبلغ 500 واحد ارزی میتوانید بر روی بالانس اسکریل آپلود نمایید .
7- امکان اضافه کردن کارت اعتباری به صورت تعداد وجود دارد ولی توصیه میشود کارت ها با نام باشد تا در صورتی که اسکریل درخواست مدارک استیتمنت انجام دهد امکان ارائه فایل صورت حساب وجود داشته باشد و در صورتی که اطلاعات حساب کارت با اکانت اسکریل همخوانی نداشته باشد حساب شما دچار مشکل خواهد شد .
8- بر خلاف دیدگاه بسیاری از مردم که فکر میکنند حساب اسکریل دارای حساسیت تراکنش نمیباشد ولی واقعیت جور دیگر میباشد و حساب اسکریل همانند پی پال این حساسیت ها را دارد ولی شاید این حساسیت به نسبت پی پال کمتر دیده شود در صورتی که بالانس دریافتی شما در طول ماه به حد بالایی افزایش پیدا کند حساب شما لیمیت خواهد شد و اسکریل تقاضای توضیحات در خصوص تراکنش ها میکند و میبایستی در این باره توضیحات لازم و مستند ارائه شود .
9- نام کشور و آدرس در اسکریل میبایستی طوری انتخاب شود که امکان ارائه پروف آدرس قبض در صورت نیاز وجود داشته باشد در صورتی که مدارک مورد نیاز را در اختیار ندارید از ریسک کردن بر روی این نوع حساب ها خودداری نمایید , زیرا به هر دلیل اسکریل میتواند در هر بازه زمانی تقاضای فایل پروف آدرس بکند .
10 - هر کابر میتواند یک حساب اسکریل با یک پاسپورت داشته باشد در صورتی که دو اکانت با مدارک مشترک ساخته شود پس از مدتی هر دو حساب لیمیت خواهد شد و اسکریل تقاضا میکند یک حساب به درخواست شما Close شود تا حساب دیگری Open شود لذا از باز کردن حساب با مدارک مشترک حتی با ارزهای متفاوت اکیداخودداری نمایید .


با تشکر و احترام
گروه پرداخت های بین المللی پانی پی

صفحه 1 از 1
آخرین اخبار
شارژ فوری دلار پی پال + پایین ترین نرخ + کمترین کارمزد 1397/10/30
شارژ فوری دلار پی پال + پایین ترین نرخ + کمترین کارمزد
نقد کردن در آمد ارزی پی پال شما 1397/10/29
نقد کردن در آمد ارزی پی پال شما
انجام پرداخت های پی پال شما در سریع ترین زمان توسط پانی پی 1397/10/28
انجام پرداخت های پی پال شما در سریع ترین زمان توسط پانی پی
ارسال فوری حواله وسترن یونیون در هفت روز هفته 1397/10/10
ارسال فوری حواله وسترن یونیون در هفت روز هفته
توجه
مشتری گرامی

خواهشمندیم به نکات ذیل توجه نمایید :

- فعالیت های این وب سایت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد .
- از ارائه خدمات بدون احراز هویت معذوریم .
- هیچ گونه خدماتی در حوزه های صرافی داده نمیشود .
- مشخصات نام حساب بانکی با نام حساب کاربری میبایستی یکی باشد .
- استفاده از پروکسی , وی پی ان برای پرداخت ریالی خلاف قوانین میباشد و مبلغ بلاک و عودت میشود .
- از خرید ارز در آمد های غیر قانونی معذوریم و اکیدا در این باره تماس گرفته نشود .
- از خرید ارز حساب های وری فای نشده معذوریم .
- از خرید ارز پی پال های جدید و کم سابقه معذوریم .
- کارمزد شارژ حساب های الکترونیک به عهده مشتری میباشد .
- قیمت ارز الکترونیک براساس نرخ رسمی اعلام شده سایت میباشد .
- ارائه اصل اسکن کارت ملی برای خدمات الزامی میباشد.
- مسئولیت استفاده غیر قانونی از کارت اعتباری به عهده مشتری میباشد .
- مسئولیت استفاده غیر قانونی از حساب های الکترونیک به عهده مشتری میباشد .
- از صحت مشخصات اکانت ارسال شده برای پرداخت های ارزی اطمینان حاصل شود .
- مسئولیت ثبت سفارش اشتباه در سایت به عهده کاربر میباشد .
© پانی پی - تمامی حقوق محفوظ می باشد.
تمامی کالا و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
                
دفتر تهران
بلوار نلسون ماندلا , برج مشکی مرکز تجارت ایران , طبقه 7 , واحد 2

تلفن تماس : 02128424639
نمایندگی رسمی وسترن یونیون ترکیه
TURKEY , DOGUBAYAZIT , AGRI

TEL : +905315746460
 سوئیفت   چیست   حواله   بانکی   معرفی   کردیت   کارت   اعتباری   دبیت   نقدی   ارزی   پی   پال   افتتاح   حساب   پیپال   تاریخچه   وب   مانی   کیف   پول   ویزا   صدور   مستر   وسترن   یونیون   پرداخت   با   گرام   چست   حوله   آمریکا   فیزیکی   عراق   اینستاگرام   ایسنتا   مسترکارت   ویزاکارت   صدورویزاکارت   وسترنیونیون   مانیگرام   ایبین   wire   ایبان   ایبن   iban   پانی   پیامک   سامانه   اسکریل   اکانت   وریفای   توکن   پیمنت   امنیتی   پین   رمز   عبور   pos   پایانه   فروش   امریکا   پل   خرید   paypal   account   دلار   یورو   پوند   ارز   امارات   لیمیت   limit   شارژ   مسترفیزیکی   مسترامریکا   شارژمستر   روتینگ   بیلینگ   گیفت   مجازی   هدیه   ولز   فارگو   بانک   wellsfargo   بانکورپ   citibank   سیتیبانک   سیتی   واحد   رایگان   ویزافیزیکی   کارمزد   کاهش   استخدام   نیرو   کار   نمایندگی   خارج   کشور   کالا   پوشاک   نکات   کلیدی   آموزش   بوکرز   پوز   چک   الکترونیک   تلگرام   کانال   مهم   موفقیت   رتبه   بیزینس   اروپا   انگلستان   دفاتر   visacard   mastercard   رکورد   ثبت   skrill   app   موبایل   قیمت   استرالیا   وقت   سفارت   هزینه   شارژکارت   شارژویزا   صدورویزا   صدورمستر   ویزاگلد   ویزاکلاسیک   ویزاپلاتینیوم   ویزااینفینیتی   مسترگلد   مسترکلاسیک   دلارویزا   دلارمستر   یوروویزا   یورومستر   gift   card   panypay   الکسا   پربازدید   سایت   خدمات   لیر   ترکیه   masspayment   دفتر   پانیپی   تفلیس   گرجستان   PANYPAY   نوروز   آنلاین   بلیط   ترکیش   ایرلاینز   ایرلاین   هواپیما   نورو1396   عید   بهار   شادباش   تبریک   TT   دانشگاه   اپلیکیشن   شغل   پیپل   فطر   مبارک   visa   master   سوییفت   دانشجویی   کانادا   بیت   کوین   اتریوم   bitcoin   سریع   westernunion   دانشجو   شخص   شرکت   دیجیتال   انگلیس   لندن   سیاه   سفید   ایش   ترک   تیکت   مغان   فروشگاه   جهانی   شیپ   ایران   هاست   سرور   دلارپیپال   یوروپیپال   یوروپی