صفحه نخست    اخبار    ۱۳۹۵/۴/۱۵

فعالیت های پانی پی از زمان شروع کاری تا الان ...

 اخبار    ۱۳۹۵/۴/۱۵  چاپ
فعالیت های پانی پی از زمان شروع کاری تا الان ...
با درود و احترام 

در ابتدا پیشاپیش عید سعید فطر را خدمت یکایک شما عزیزان تبریک عرض مینمایم , و از اینکه در این 3 ماه شروع کار میزبان شما عزیزان بودیم باعث افتخار بوده و از این بابت بسیار خرسند هستیم .

خدا را شاکر هستیم که در این مدت کوتاه فعالیت توانسته ایم رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماییم و برای ما همیشه این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است .

از زمان شروع رسمی فعالیت پانی پی تا الان تقریبا 3 ماه گذشته است و خدا رو شکر میزان استقبال شما مردم عزیز از سایت بسیار خوب بوده و آمار رسمی در الکسا و جایگاه نسبتا خوب در موتورهای جست و جو در گوگل نشان گر این موضوع میباشد .

تیم پانی پی همیشه برای هدف های بزرگ تلاش کرده و خواهد کرد و سعی ما تا الان بر این بوده که بتوانیم خدماتی متفاوت با آنچه که تا الان بوده است را در دکور خود به نمایش و به اجرا برسانیم , خاص بودن در کار ما همیشه ملاک بوده و خواهد بود و تمامی تلاش ما این است که بتوانیم بهترین ها را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم .

گزارش فعالیت های صورت گرفته تا الان را قصد داریم به صورت چکیده تقدیم شما کنیم تا شما عزیزان از فعالیت های صورت گرفته تا الان مطلع بوده و از برنامه های آینده پانی پی با خبر باشید ...

- مورد اول , قیمت نرخ ارزهای الکترونیک : در این مدت سعی ما بر این بوده است که ارزهای الکترونیک با قیمتی منطقی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد و این موضوع در اولویت کاری ما میباشد .
- مورد دوم , تامین سورس از بانک : سورس ارزهای الکترونیک به صورت کامل از شبکه های بانکی تامین میشود و کمبودی در این زمینه وجود ندارد و یکی از برنامه های ما چه در الان و چه در آینده تامین سورس های نادر از قبیل اسکریل , اوکی پی با قیمت مناسب میباشد .
- مورد سوم , انجام پرداخت حواله های ارزی اکسپرس : سعی شده است حواله های وسترن یونیون و مانی گرام در کمتر از دو ساعت کاری به صورت آنلاین انجام شود , این موضوع از اهمیت بسیار بالایی چه برای ما و چه برای مشتری برخوردار میباشد و پانی پی با داران بودن حساب های شرکتی معتبر از کشورهای گرجستان , مالزی و امارات سفارشات شما را بدون کوچک ترین مشکل با ارائه رسید معتبر بانکی انجام میدهد .
- مودم چهارم , صدور کارت های اعتباری فیزیکی و مجازی : تلاش های زیادی در خصوص ارائه ویزا کارت های فیزیکی از کشورهای مختلف صورت گرفته و تا الان از 5 کشور این کارت ها ارائه میشود که در آینده ای نزدیک به تعداد کشورها افزوده خواهد شد و هم اکنون قرارداد های جدید بانکی در این زمینه صورت گرفته است که مهمترین آنها با بانک های معتبر آمریکایی میباشد .

در پایان جا دارد از تمامی شما مشتریان فهیم و محترم تشکر و قدردانی نماییم .

از طرف مدیریت وب سایت پانی پی , مهدی میرزایی .