صفحه نخست    بلاگ    ۱۳۹۸/۵/۱۴

سایت ebay

 بلاگ    ۱۳۹۸/۵/۱۴  چاپ
سایت ebay
وبسایت ebay یکی از اولین و معروف‌ترین فروشگاه آنلاین است که در سال 1995 شروع به فعالیت کرد هم اکنون شعبات زیادی در سطح سایر کشورها دارد. تعداد محصولاتی که بر روی وبسایت قرار دارد به چندین میلیون می‌رسد و در دسته بندی‌های مختلف ارائه می‌شود. کالاهای ارائه شده در این وبسایت نو و کارکرده هستند و مشتری مسئول بررسی و اطمینان از صحت محصول است. وبسایت ebay یکی از بزرگ‌ترین وب‌سایت‌های همکاری کننده با شرکت PayPal است و عمده پرداخت‌های این وب‌سایت از طریق حساب‌های پی پالی صورت می‌گیرد.

سایت ebay

شما با لینک جستجوی سریع و یا از طریق لیست طبقه‌بندی شده محصولات می‌توانید به صفحات محصول مورد نظرتان برسید و اطلاعات محصول را مشاهده کنید. در صفحه محصول، اطلاعات فروشنده با عنوان (Seller Information) آورده شده است و شما می توانید میزان اعتبار وی را مشاهده کنید. اعتبار فروشندگان از طریق نظرات مشتریان سنجیده می‌شود و در قالب عنوان Positive Feedback و به صورت درصد نشان داده می شود. امتیازهای بالا 90% نشان دهنده قابلیت اعتماد بودن فروشنده است. نکته بسیار مهم در وب‌سایت‌های فروش آنلاین توجه به جزییات محصول، قوانین، نحوه ارسال و پرداخت است. این موارد در وب‌سایت ebay در تمامی صفحات محصول وجود دارد و توصیه می‌کنیم حتما به این موارد مهم توجه نمایید.

این وب‌سایت در شرایط فعلی به ایرانیان خدمات ارائه نمی‌کند و طبیعتاً ارسال پستی نیز به آدرس ایران انجام نمی‌دهد. در صورتی شما محصول خاصی را با قیمت مناسب بر روی این وبسایت مشاهده کرده‌اید و قصد خرید آن را دارید، بایستی حتما یک آدرس (Shipping Address) معتبر یکی از آشنایان و وابستگان خارج از ایران داشته باشید تا بعد از انجام خرید، محصول به آن آدرس ارسال شود. سپس محصول از طریق آن‌ها به دست شما برسد. در نظر داشته باشید که عمده محصولات دارای هزینه حمل هستند و در قیمت نهایی محصول محاسبه می‌شود. همچنین برای پرداخت هزینه‌ی محصول می‌توانید از کارت‌های ارزی مستر/ویزا کارت و یا حساب پی‌پال استفاده نمایید.
مجموعه‌ی پانی پی با سال‌ها تجربه در افتتاح حساب پی پال ، نقد کردن درآمد ارزی و انتقال پول به کشورهای مختلف مفتخرانه در حال سرویس دهی به مشتریان عزیز است. مشتریان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل با متخصصان مجرب سایت تماس گرفته تا مشکل به وجود آمده در کوتاه‌ترین مدت حل شود.