صفحه نخست    بلاگ    ۱۳۹۸/۵/۲

با پی پال چه اقدامات مالی را می‌ توان انجام داد؟

 بلاگ    ۱۳۹۸/۵/۲  چاپ
با پی پال چه اقدامات مالی را می‌ توان انجام داد؟
پی پال سابقه طولانی در عرضه خدمات مالی آنلاین دارد که نزدیک به یک دهه است که این خدمات را در قالب اپلیکیشن موبایل به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شرکت اپل طی قراردادی اپلیکیشن پی پال را به صورت رایگان در اپ استور قرار داده است.

پی پال چیست؟

پی پال یک سرویس آنلاین مالی است که شرایط انجام تراکنش مالی را در محیطی امن برای مشتریان امکان‌پذیر می‌سازد. در واقع مشتریان می‌توانند با یک ایمیل نقل و انتقال پول را انجام دهند. اگر بخواهیم واضح‌تر توضیح دهیم مشتریان می‌توانند با افتتاح حساب‌های الکترونیکی یا مجازی در شبکه‌ای با امنیت بالا به تبدیل ارز، خرید و فروش و نقل و انتقال پول بپردازند.
مشتریان پی پال قادرخواهند بود به راحتی و با وارد کردن شماره حساب «کردیت کارت» (credit card) و «دبیت کارت» (debit card) حساب کاربری پی پال ساخته و از آن استفاده نمایند.

با پی پال چه اقدامات مالی انجام می‌ شود؟

امروزه خدمات پرداخت مالی آنلاین بسیاری وجود دارد اما پی پال امکاناتی را ارائه می‌کند که بیشتر رقبای این سازمان آن را ندارند.
از دیگر امکانات پی پال می‌توان به این موضوع اشاره کرد که اگر مشتریان خرید اینترنتی انجام دهند و تحت هر شرایطی خرید به دستشان نرسید یا تقاضای پس فرستادن بسته‌ی خود را داشتند پی پال پول مشتریان را به حساب باز می‌گرداند. این خدمت برای خرید از eBay بسیار مناسب است.
به دلیل تحریم‌های موجود بیشترین استفاده از پی پال نقد کردن درآمد ارزی فریلنسر‌ها، خرید از eBay و نقل انتقال پول به کشورهای متفاوت است. اما در خارج از ایران توسط این حساب می‌توان از اپل، آرگوس، نایک و ... خرید انجام دهید.
پانی پی با سال‌ها تجربه در افتتاح حساب پی پال، نقد کردن درآمد ارزی و انتقال پول به کشورهای مختلف مفتخرانه در حال سرویس دهی به مشتریان عزیز است. مشتریان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل با متخصصان مجرب سایت تماس گرفته تا مشکل به وجود آمده در کوتاه‌ترین مدت حل شود.