صفحه نخست    نقد کردن    ثبت سفارش

دریافت و نقد کردن حواله مانی گرام از خارج | MoneyGram

مانی‌گرم (به انگلیسی: MoneyGram) شرکتی است که در سال ۱۹۴۰ میلادی در امریکا بنیادگذاری شده و هم‌اکنون پس از شرکت وسترن یونیون دومین شرکت در زمینه جابجایی شتابان پول در سراسر جهان می‌باشد . دفتر مرکزی این شرکت در دالاس تگزاس مستقر بوده، در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت داشته و دارای ۳۴۷۰۰۰ نمایندگی در سراسر جهان می‌باشد . حواله ارزی مانی‌گرم نیز گونه ای حواله فرد به فرد است. به این روش که فرستنده از یکی از شعبه‌های این شرکت اقدام به ارسال پول به گیرنده در نقطه ای دیگر از جهان می‌کند و شخص، تنها با نمایاندن مدرک شناسایی و در همان لحظه توانا به دریافت پول فرستاده شده می‌باشد . این روش بیشتر برای مواردی بکار گرفته می‌شود که گیرنده وجه دارای حساب بانکی نبوده یا هر چه سریعتر باید وجه مورد نظر را دریافت کند.

با توجه به اینکه مانی گرام برای ایران تحریم میباشد امکان دریافت پول در ایران وجود ندارد از این رو برای اینکه بتوانید با مانی گرام پول دریافت کنید میبایستی از طریق صرافی ها و شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی این کار رو انجام دهید . مجموعه پانی پی با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی میتواند در سریع ترین زمان و مناسب ترین کارمزد حواله جات مانی گرام شما را تبدیل و به حساب بانکی شما در ایران واریز نماید .

 

سوالات متداول در خصوص دریافت و نقد کردن حواله مانی گرام :

 

- چگونه میتوان با مانی گرام پول حواله کرد ؟

همانطور که مستحضر هستید حواله مانی گرام بنام شخص فردی قابل ارسال میباشد و اگر قصد دریافت پول از هر کشوری را دارید میبایستی به فرستنده مشخصات گیرنده پول را بدهید تا بتوانند بنام آن شخص پول حواله شود .

- چگونه در پانی پی ثبت درخواست کنیم ؟

برای ثبت سفارش کافیست عضو سایت شوید و سپس فرم مربوط به دریافت حواله مانی گرام را ثبت کنید در این فرم میبایستی مشخصات کشور فرستنده پول , مبلغ و شماره شبا حساب بانکی خود را ثبت نمایید سپس پس از بررسی و تایید توسط کارشناش پشتیبانی مشخصات فردی نماینده ما در خارج از کشور برای شما در سایت ارسال میشود و میتواند این اطلاعات را در اختیار فرستنده پول قرار دهید .

- پس از ارسال حواله چه مشخصاتی از فرستنده پول دریافت کنیم ؟

پس از ارسال حواله شماره کد MTCN و مشخصات فردی فرستنده پول را به همراه کشور برای ما در سایت ارسال کنید تا پس از بررسی صحت اطلاعات مشخصات برای نماینده ما در خارج از کشور ارسال میشود تا با مراجعه به شعب رسمی مانی گرام پول را دریافت نمایند .

- مدت زمان دریافت پول و تسویه حساب چقدر است ؟

پس از ارسال مشخصات کد دریافت پول و تایید و ارسال آن برای نماینده خارج از کشور حداکثر طی یک روز کاری پول دریافت میشود و حداکثر طی 2 روز کاری به حساب بانکی پایا خواهد شد .

- کارمزد خدمات مانی گرام چقدر است و دلار با چه نرخی محاسبه میشود ؟

کارمزد نقد کردن حواله جات مانی گرام بین کف 2 در صد الی حداکثر 10 در صد به نسبت حواله متغیر میباشد و پس از ثبت درخواست کارشناس پشتیبانی میزان دقیق کارمزد را براساس کشور فرستنده پول و مبلغ حواله محاسبه خواهند کرد و داخل سایت در ناحیه کاربری در پیام های پشتیبانی ارسال میکنند . به طور کلی هر چه میزان رقم حواله بالا باشد کارمزد پایین محاسبه میشود و برای مبالغ خرد کارمزد بالاتر محاسبه میشود .

- مشخصات فردی برای دریافت حواله چند روز اعتبار دارد ؟

توجه داشته باشید مشخصات نام فردی که جهت دریافت پول داخل سایت ارسال میشود 3 روز اعتبار دارد و اگر پس از یک هفته پول حواله شود و نام فرد به هر دلیلی دچار مشکل شده باشد یا نماینده ما خارج از دسترس باشد مسئولیت آن بر عهده مشتری بوده و میبایست مجدد حواله توسط فرستنده کنسل و برگشت شود .

 

مشتری گرامی در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در خصوص خدمات مانی گرام دارید میتوانید با شماره تلفن پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .