صفحه نخست    خدمات ویژه    ثبت سفارش

افتتاح حساب استرایپ وریفای شده با مدارک ( درگاه پرداخت Stripe )

استرایپ (به انگلیسی: Stripe) یک شرکت فناور در حوزه فین تک است که در بیش از ۲۵ کشور دنیا فعال بوده و به افراد حقیقی و نیز شرکت‌ها امکان دریافت پول بر بستر اینترنت را می‌دهد. استرایپ می‌کوشد زیرساخت‌های فنی و مالی مورد نیاز برای سامانه‌های پرداخت آنلاین را فراهم سازد. توسعه‌دهندگان وب با استفاده از استرایپ می‌توانند فرایند پرداخت را درون وبسایت‌های خود قرار دهند، بدون اینکه نیازی به طی کردن فرایندهای پیچیده معمول داشته باشند. استرایپ یک دورهٔ هفت روزه انتظار برای نخستین تراکنش‌های صورت گرفته دارد تا به این ترتیب بتواند جلوی هر نوع سوء استفاده و کلاهبرداری احتمالی را بگیرد. پس از تأیید صحت تراکنش، مبلغ دریافتی به صورت مستقیم به حساب دریافت‌کننده واریز می‌شود.

 

اگر به دنبال یک درگاه پرداخت متصل به ویزا و مستر برای سایت یا اپ خود هستید استرایپ بهترین گزینه میباشد . استرایپ یک شرکت معتبر و جهانی در حوزه درگاه پرداخت میباشد و آپشن های پرداخت متعددی را در اختیار شما قرار میدهد تا بر روی درگاه وب خود فعال کنید از این رو با توجه به تحریم های بین المللی امکان ارائه خدمات به ایران وجود ندارد از این رو مجموعه پانی پی این امکان را فراهم کرده است تا ایرانیان عزیز بتوانند از خدمات استرایپ بهره مند شوند .

 

پرسش های متداول در خصوص درگاه پرداخت استرایپ :

 

- حساب استرایپ از چه کشورهایی باز میشود ؟

در حال حاضر از کشورهای اروپا به صورت رندوم و انگلیس اکانت باز میشود .

- اکانت استرایپ مناسب چه افرادی میباشد ؟

این حساب برای افرادی که دنبال درگاه ویزا و مستر برای وب سایت یا اپلیکیشن خود هستند مناسب است.

- آیا در استرایپ میتوان همانند پی پال به صورت اکانت به اکانت پول دریافت کرد ؟

خیر این حساب همانطور که گفتیم فقط به عنوان درگاه پرداخت قابل استفاده میباشد .

- حساب استرایپ با چه هویتی باز میشود ؟

این اکانت ها بنام هویت خارجی میباشد و به خاطر پایین آمدن ریسک لیمیت شدن اکانت ما بر روی هویت ایرانی حساب ایجاد نمیکنیم .

- با چه ارزهایی میتوان در استرایپ پول دریافت کرد ؟

امکان دریافت با ارزهای گوناگون وجود دارد و محدودیتی وجود ندارد .

- چگونه میتوان از استرایپ پول برداشت کرد ؟

برای برداشت پول از اکانت استرایپ میبایستی اکانت خود را به حساب بانکی یا حساب وایز یا پایونیر متصل نمایید و امکان برداشت پول به صورت مستقیم از استرایپ وجود ندارد .

- سقف دریافت پول در استرایپ چقدر است ؟

این حساب محدودیت ندارد اما اگر اکانت شما جدید میباشد پیشنهاد ما این است از دریافت تراکنش های بالا در شروع کار خودداری نمایید .

- آیا حساب استرایپ امن میباشد ؟

بله این حساب کاملا مطمئن و معتبر میباشد و امکان هک شدن یا برداشت غیر قانونی از این حساب وجود ندارد .

- حسابهای استرایپ وریفای شده میباشد ؟

بله صد در صد میبایستی برای فعال سازی کامل حساب تمامی مراحل وریفای شده باشد و مجموعه پانی پی اکانت را به صورت صد در صد فعال تحویل میدهد .

- در صورت بروز مشکل در اکانت استرایپ باید با کی تماس بگیریم ؟

طبیعتا برای دریافت پشتیبانی و رفع لیمیت شدن و هر مشکل دیگری میبایستی با پشتیبانی استرایپ تماس بگیرید و مجموعه پانی پی در این زمینه کمکی نمیتوانند بکنند و ما فقط کارهای افتتاح حساب را انجام میدهیم .

- هزینه افتتاح حساب استرایپ چقدر است ؟

قیمت اکانت وریفای شده استرایپ 300 دلار آمریکا میباشد .

- مدت زمان تحویل اکانت ؟

مدت زمان تحویل هفت روز کاری میباشد .

 

توجه : مجموعه پانی پی فقط کار افتتاح حساب را طبق شرایط اعلام شده انجام میدهد و در صورت بروز مشکلاتی از قبیل لیمیت شدن میبایستی با خود استرایپ تماس بگیرید و مجموعه در این زمینه کمکی به دارنده اکانت نمیتواند بکند .