صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به سوئد | قیمت و ارسال حواله کرون به سوئد

سوئد یا سویدن  با نام رسمی پادشاهی سوئد (به سوئدی: Konungariket Sverige) کشوری است در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور استکهلم است.

سوئد با مساحت ۴۵۰٬۲۹۵ کیلومتر مربع، کمابیش اندازهٔ عراق و چهارمین کشور بزرگ اروپا (پنجمین کشور بزرگ اروپا با احتساب بخش اروپایی روسیه) از نظر مساحت است. جمعیت سوئد بیش از ۱۰ میلیون نفر است[۲] که تقریباً ۷٫۹ میلیون نفر آن را افرادی که در کشور سوئد به دنیا آمده‌اند تشکیل می‌دهند.[۳] این کشور با تعداد ۲۱ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم جمعیت پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵٪ مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند.

با توجه به وجود اینکه ایرانیان زیادی در کشور سوئد زندگی و تحصیل میکنند این کشور یکی مقصد های مهم در ارسال پول از ایران میباشد و با توجه به تحریم های بین المللی و چالش هایی که پیش روی ایرانیان داخل کشور برای ارسال پول وجود دارد مجموعه پانی پی آماده ارائه کلیه خدمات ارسال کرون به بانک های سوئد میباشد .

 

پرسش های متداول در خصوص ارسال حواله کرون به سوئد :

 

1- به چه بانک ها و حساب هایی در سوئد میتوان پول حواله کرد ؟

به کلیه بانک ها و حساب های شخصی,شرکتی و دانشگاه امکان واریز کرون به صورت داخلی وجود دارد .

2- مدت زمان ارسال پول چقدر است ؟

زمان ارسال پول به سوئد بین 1 الی 2 روز کاری میباشد .

3- کارمزد ارسال حواله به سوئد ؟

کارمزد براساس مبلغ حواله متغیر میباشد و برای محاسبه دقیق کارمزد میبایستی داخل سایت مبلغ حواله را ثبت کنید تا کارمزد محاسبه شود .

4- مراحل ثبت درخواست حواله کرون سوئد در پانی پی ؟

کلیه فرایند ثبت سفارش حواله آنلاین میباشد و پس از ثبت نام و ورود فرم مربوطه را تکمیل و ثبت مینمایید و جهت پرداخت نیز میتوانید به صورت آنلاین و یا واریز به شماره شبا اعلامی در ناحیه پیام اکانت کاربری سایت اقدام نمایید .

 

در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید در ساعات کاری با کارشناسان ما تلفنی تماس حاصل فرمایید .