صفحه نخست    خدمات ویژه    ثبت سفارش

افتتاح حساب بانکی آمریکا با پنل اینترنت بانک

با توجه به تحریم های بین المللی امکان داشتن یک حساب ارزی برای ایرانیان امکان پذیر نمیباشد از این رو مجموعه پانی پی با توجه به ارتباطات خود در کشورهای مختلف خدمات ویژه ای را جهت فروش اکانت حساب بانکی آمریکا برای ایرانیان عزیز ایجاد کرده است تا بتوانید با استفاده از این اکانت ها بخشی از نیاز های مجازی خود برطرف نمایید .

همانطور که مطلع هستید داشتن یک حساب بانکی آمریکایی فقط برای افرادی که دارای پاسپورت یا گرین کارت آمریکا هستند امکان پذیر میباشد و ایرانیان داخل کشور نمیتوانند حساب بانکی بنام خود داشته باشند از این رو ما حساب های آماده ای را بنام شهروندان آمریکایی در اختیار داریم و این اکانت ها به صورت فول به همراه اینترنت بانک میباشد و هیچ تراکنشی نداشته و برای برخی از افزادی که نیازمند حساب آمریکایی هستند مناسب میباشد .

 

حساب بانکی آمریکایی برای چه مصارفی مناسب میباشد ؟

با حساب بانکی آمریکایی میتوانید در فروشگاه های اینترنتی آمریکا که قصد برداشت پول دارید استفاده کنید و یا در اکانت پی پال لیمیت شده و یا جهت ارسال و دریافت مبالغ خرد به صورت سوئیفت و زل استفاده کنید .

این حساب با پنل اینترنت بانک فعال تحویل مشتری میباشد و قابلیت ارسال حواله و دریافت بر روی شبکه سوئیفت و زل فعال میباشد.

حساب ها از بانک های معتبر ولز فارگو,بانک آف , چیس بانک و سایر بانک های معتبر میباشد .

 

قیمت هر حساب آمریکایی 200 دلار میباشد و مدت زمان تحویل مشخصات پنل اینترنت بانک حساب 3 الی 5 روز کاری میباشد .

 

اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید حساب آمریکا دارید میتوانید با وقت اداری با کارشناسان فروش پانی پی تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنند .