صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال حواله ارزی به روسیه | حواله بانکی به روسیه | حواله روبل به روسیه

روسیه یکی از کشورهای مهم میباشد که سالانه ایرانیان زیادی به این کشور سفر میکنند , همینطور سالانه ایرانیان زیادی برای تحصیل در دانشگاه های روسیه به این کشور مهاجرت میکنند از این رو مبادلات ارزی بین ایران و روسیه بسیار مهم میباشد و شاید بودن یک بستر پرداخت امن و سریع نقل انتقالات را برای ایرانیان داخل روسیه راحت تر کند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن انتقال های مالی خود را انجام دهند . انتقال پول به شهرهای مختلف روسیه از قبیل مسکو , سن پترزبورگ , کازان و .. امکان پذیر میباشد و میتوان انتقالات را به صورت بانکی و دستی انجام داد .

 

واحد پول کشور روسیه روبل میباشد و اگر قصد انتقال روبل به حساب های روسیه را دارید میتوانید از طریق سایت میستری پی ثبت سفارش کنید تا واریز شما زیر یک ساعت کاری انجام شود برای واریز روبل نیاز به مشخصات شماره کارت بانکی و نام صاحب حساب میباشد و کافیست در فرم ثبت سفارش این دو فیلد را تکمیل نمایید . همینطور امکان واریز پول به صورت دلار آمریکا به حساب های شخصی , شرکتی و دانشگاه توسط سیستم سوئیفت امکان پذیر میباشد و میتوان طی زمان بندی یک تا دو روز کاری حواله را به صورت دلاری به حساب اعلام شده واریز کرد .

 

پرسش های متداول جهت انتقال حواله ارزی به روسیه :

- اگر حساب بانکی ندارید میتوانید به صورت حواله نقدی پول دریافت کنید و برای این کار نیاز میباشد شهر مورد نظر اعلام شود .

- به کلیه حساب های شخصی شرکتی و دانشگاهی امکان ارسال حواله بانکی وجود دارد .

- نرخ ارز همه روزه ساعت 12 در پانی پی بروز رسانی میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد و در صورتی که سفارش خارج از ساعت اداری یعنی شب ثبت شود با قیمت فردایی محاسبه میشود .

- حواله روبل کارمزد ندارد و حواله دلار براساس مبلغ حواله کارمزد متغیر میباشد که در سیستم محاسبه گر سایت قابل محاسبه میباشد .

- به کلیه بانک های روسیه میتوان ارسال حواله انجام داد که مهترین بانک های روسیه Sber Bank , VTB , Alpha bank میباشد .