صفحه نخست    نقد کردن    ثبت سفارش

دریافت حواله وسترن یونیون از خارج | Western Union

وسترن یونیون یکی از رایج ترین روش های دریافت و انتقال پول نقد به سراسر دنیا میباشد در این روش بدون نیاز به حساب بانکی قادر خواهید بود حواله خود را ارسال و دریافت نمایید .
با توجه به تحریم وسترن یونیون در ایران همیشه مشکل انتقال و دریافت حواله وسترن یونیون برای ایرانیان داخل کشور وجود داشته است .
یکی از پلان های ویژه پانی پی نقد کردن و دریافت حواله بر روی وسترن یونیون میباشد در این روش ایرانیان داخل کشور میتوانند مشخصات ما را به ارسال کننده حواله ارسال نمایند و پس از انجام عملیات انتقال حواله رسید حاوی MTCN برای ما ارسال شود تبدیل پول شما به تومان پس از دریافت حواله انجام خواهد شد و به حساب ایران شما تسویه خواهد گردید .چگونه میتوانیم در ایران حواله وسترن یونیون دریافت کنیم ؟
با توجه به اینکه ایران تحریم میباشد مجموعه پانی پی میتواند برای دریافت حواله وسترن یونیون به شما کمک کند و با ارائه مشخصات هویتی در کشور ترکیه حواله را دریافت و در ایران با شما تسویه نماید .

چگونه در پانی پی ثبت سفارش کنیم ؟
اگر در پانی پی اکانت کاربری ندارید نیاز میباشد در ابتدا ایجاد حساب کنید و سپس در قسمت دریافت حواله وسترن یونیون در فرم مربوطه تقاضای خود را ثبت نمایید نکته قابل توجه اینکه قیمت خرید دلار و یورو وسترن یونیون در فرم مربوطه به صورت لحظه ای قابل مشاهده میباشد .

کارمزد دریافت و تبدیل حواله وسترن یونیون در پانی پی چقدر هست ؟
میزان کارمزد با توجه به مبلغ حواله متغیر میباشد اما این کارمزد بین 30 تا 100 واحد ارزی با توجه به نوع ارز دلار و یورو میباشد , با توجه به رقم حواله میزان کارمزد کسر میگردد و الباقی به نرخ لحظه ای به حساب بانک ایران تسویه میگردد .ارز حواله وسترن یونیون با چه نرخی خریداری و تسویه میشود ؟
قیمت خرید با توجه به نرخ خرید حواله روز میباشد و قیمت ها به صورت روزانه از ساعت 12 ظهر الی 17 در سایت آپدیت میشود و در این قسمت میتوانید قیمت های خرید را به صورت دلار و یورو مشاهده نمایید .

مدت زمان تسویه حواله به حساب ایران چقدر هست ؟

پس از دریافت پول در شعبه وسترن یونیون بلافاصله کارهای تسویه حساب انجام میشود و طی زمان بندی 3 تا 8 ساعت کاری تسویه ریالی به حساب بانک ارسالی از سوی شما انجام میشود .

از چه کشورهایی میتوان حواله ارسال کرد ؟
مجموعه پانی پی از تمامی کشورهای دنیا غیر از کشورهای افریقا میتواند حواله وسترن یونیون دریافت و نقد نماید .سقف دریافت پول در وسترن یونیون چقدر هست ؟
مجموعه پانی پی میتواند تا سقف 7500 واحد ارزی به صورت دلار و یورو پول دریافت نماید .

آیا پانی پی دارای نمایندگی وسترن یونیون هست ؟
بله پانی پی دارای نمایندگی رسمی در کشور ترکیه میباشد و کلیه خدمات وسترن یونیون به صورت رسمی توسط دفتر رسمی پانی پی در کشور ترکیه انجام میشود .

تفاوت حواله وسترن یونیون با حواله بانکی چیست ؟
حواله وسترن یونیون یک نوع حواله پول نقد میباشد و بدون نیاز به داشتن حساب بانکی میتوان به هر جای دنیا در سقف تعیین شده پول حواله کرد اما در سیستم حواله بانکی نیاز میباشد که حتما مشخصات حساب بانکی وجود داشته باشد .وسترن یونیون در چه زمانی مناسب هست ؟
وسترن یونیون یک نوع سیستم حواله اکسپرس میباشد که به صورت فوری میتوان پول را جا به جا کرد این سیستم بسیار کارامد و خوب در مواقع ضروری که نیاز سریع به دریافت پول دارید و حساب بانکی ندارید مناسب میباشد .

پس از ارسال حواله وسترن یونیون چه مشخصاتی به پانی پی ارسال کنیم ؟
پس از ارسال حواله کد 10 رقمی MTCN به همراه مشخصات نام فرستنده پول برای ما ارسال شود .

چگونه میتوانیم وضعیت ارسال حواله را چک کنیم ؟
با ورد به سایت رسمی وسترن یونیون در قسمت رهگیری حواله میتوانید با درج کد 10 رقمی ام تی سی ان نامبر وضعیت ارسال پول و دریافت ان را چک کنید .

خدمات وسترن یونیون در چه روزهایی از هفته میباشد ؟
مجموعه پانی پی در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه میتوانند حواله جات ارسالی شما را دریافت نمایند توجه نمایید با توجه به تعطیل بودن بانک ها در روزهای شنبه و یکشنبه امکان دریافت پول امکان پذیر نمیباشد .نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ؟
براس پرسش سوالات خود میتوانید در ساعات کاری شرکت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .