صفحه نخست    نقد کردن    ثبت سفارش

نقد کردن درآمد ارزی پی پال | فروش دلار و یورو پی پال

پی پال رایج ترین و محبوب ترین روش پرداخت ارزی برای صاحبان سایت های کسب و کار اینترنتی میباشد و با توجه به تعداد بالای پرداخت ها در پی پال باعث شده است که پی پال به عنوان یکی از بهترین روش های پرداخت در حال حاضر باشد .

پانی پی همیشه این افتخار را داشته در کنار صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در آمد های ارزی را در یک بستری امن و سریع به ریال تبدیل نماید .

پانی پی قادر میباشد در آمد های ارزی شما را به صورت دلاری و یورویی خریداری نماید و همینطور سایر ارزها را براساس معادل دلاری آن خریداری نماید و براساس زمان بندی اعلام شده و کارمزد تعیین شده معادل وجه ریالی آن را به حساب بانک ایران شما واریز نماید .


نرخ فروش دلار پی پال به پانی پی چقدر هست ؟
کارمزد خرید دلار پی پال از مشتری 10% کمتر از قیمت خرید اسکناس روز میباشد .

مدت زمان تسویه با مشتری ؟
مدت زمان تسویه تومانی با مشتری بین 24 تا 72 ساعت کاری میباشد .

چگونه باید در پانی پی درخواست فروش پی پال دهم ؟
اگر در پانی پی اکانت کاربری ندارید لازم میباشد در ابتدا ایجاد حساب نمایید و سپس در قسمت نقد کردن ارز پی پال در فرم مربوطه که در پایین صفحه مشخص میباشد مشخصات درخواستی را در فرم تکمیل نمایید ضمن اینکه قیمت خرید دلار و یورو پی پال به صورت روزانه در این قسمت قابل مشاهده میباشد و قیمت ها هر روز راس ساعت 12:00 ظهر آپدیت میشود .

از چه حساب هایی دلار پی پال خریداری میشود ؟
حساب پی پال فروشنده باید معتبر باشد و امکان خرید دلار از حساب های ناشناس و شخص دوم امکان پذیر نمیباشد .

فریلنسر هستم آیا در سایت های فریلنسر میتوانم کسب در آمد کنم ؟
بله شما میتوانید در سایت های فریلنسر از حساب پی پال ما برای کسب در آمد و دریافت پول خود استفاده کنید و در زمان بندی اعلام شده تسویه ریالی دریافت نمایید .
سایت های فریلنسر زیادی وجود دارد که میتوان به موارد زیر اشاره داشت :
- Envato
-Themeforest
-freelancer.com
-codecanyon.com

حساب پی پال ندارم چطور میتوانم کسب درآمد خارجی داشته باشم ؟
ابتدا نیاز میباشد درخواست افتتاح حساب پی پال دهید که مجموعه پانی پی میتواند به شما کمک کند و سپس با حساب خود در سایت های خارجی کسب درآمد نمایید و آن را به پانی پی بفروشید .

چگونه میتوان برای سایت خارجی درگاه پی پال فعال کرد ؟
میتوانید بر روی حساب پی پال خود درگاه پرداخت آن را فعال نمایید و مشکلی برای دریافت پول از درگاه در سایت خارجی نخواهید داشت .

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ؟
کارشناسان ما میتوانند در ساعات کاری شرکت به پرسش های شما پاسخ دهند .