صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

شارژ کارت اعتباری ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی

کارت های اعتباری یا کارت های بانکی در دنیا یکی از روش های رایج و آسوده جهت خرید های روزمره میباشد و این امکان را به شما میدهد که از قابلیت های آن جهت خرید در سایت های اینترنتی و پایانه های فروشگاهی و ...استفاده نمایید . کارت های اعتباری در دنیا با برندهای مختلفی وجود دارد که معروف ترین آن ها ویزا کارت و مستر کارت میباشد که طرف قرار داد با کلیه بانک های جهانی میباشند کارت های اعتباری در مدل های مختلفی در دنیا شناخته میشوند که ما در ابتدا به معرفی آن ها میپردازیم :


1- کارت بانکی ( DEBIT CARD ) :
این نوع کارت از نوع فیزیکی و متصل به حساب بانکی میباشد و برای شارژ اعتباری کارت میبایستی به حساب بانکی خود پول حواله کنید .

2- کردیت کارت ( CREDIT CARD ) :
این کارت نیز فیزیکی و متصل به حساب بانکی میباشد با این تفاوت که موجودی ان به صورت اعتباری و براساس قرارداد تعیین شده میباشد و این امکان را به شما میدهد که خرید خود را به صورت اعتباری انجام دهید .

3- کارت پیش پرداخت ( PREPAID CARD ) :
این کارت فاقد حساب بانکی میباشد و در نوع های فیزیکی و مجازی وجود دارد و براساس موجودی کارت امکان خرید دارید و برخی از ان ها توسط موسسه صادر کننده کارت امکان شارژ مجدد دارند .

دارندگان کارت های دبیت یا کارت بانکی میتوانند با توجه به کشور صادر کننده کارت به حساب کارت خود پول حواله کنند مجموعه پانی پی با سال ها فعالیت در حوزه خدمات ارزی بین المللی این امکان را برای شما فراهم کردند تا طی 1 الی 3 روز کاری حساب بانکی متصل به کارت خود را از طریق WIRE TRANSFER شارژ نمایید .

نکات مهم در خصوص شارژ کارت های اعتباری :


1- دارندگان کارت های مغان بانک آذربایجان میتوانند با ارائه مشخصات شماره کارت اعتباری خود به همراه نام روی کارت طی یک روز کاری کارت خود را شارژ نمایند توجه نمایید کارت های مغان بانک آذربایجان به صورت مستقیم از داخل آذربایجان با پنل های مغان شارژ میشود و نیازی به حواله وایر ترانسفر نیست و به صورت کارت به کارت اینترنتی شارژ انجام میشود .

2- دارندگان کارت سایر کشورها جهت شارژ کارت خود میبایستی مشخصات نام بانک , کشور , اکانت نامبر یا ایبان و سوئیفت کد را جهت ارسال پول به صورت بانکی در فرم ثبت سفارش وارد نمایند .

3- مدت زمان انجام کار به صورت وایر ترانسفر طی یک الی سه روز کاری میباشد .

4- توجه فرمائید فقط امکان شارژ کارت های دبیت متصل به حساب بانکی امکان پذیر میباشد و برای شارژ کارت های پیش پرداخت میبایستی با شرکت صادر کننده کارت تماس حاصل فرمائید .

5- کارمزد انجام خدمات شارژ کارت با توجه به مبلغ و کشور کارت بین 40 تا 100 واحد متغیر میباشد .

6- قیمت ارز هر روز راس ساعت 12 بروز رسانی میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد .

7- در صورت ثبت سفارش شبانه قیمت نهایی براساس قیمت روز بعد محاسبه میگردد .

8- اطمینان حاصل نمایید حساب بانکی متصل به کارت شما فعال باشد در صورت بسته بودن حساب و وجود هر مشکل دیگر مجموعه پانی پی مسئولیتی نخواهند پذیرفت .

9- اطمینان حاصل نمایید اطلاعات مشخصات حساب بانکی به شکل صحیح ثبت شود در صورت مغایرت و بروز مشکل در عدم دریافت پول مجموعه پانی پی مسئولیتی نخواهد پذیرفت .

10- در صورت وجود هر مشکل در حساب بانکی طی زمان بندی مشخص پول به حساب مبدا برگشت میخورد در نظر داشته باشید کارمزد انجام خدمات برگشت نمیخورد و در صورت کنسل و ریجکت شدن پول فقط مبلغ اصلی برگشت شده عودت خواهد شد .

برای ثبت سفارش اگر اکانت کاربری ندارید میبایستی در ابتدا عضو سایت شوید و سپس به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید برای پرسش سوالات خود میتوانید در زمان بندی اعلام شده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .