صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال حواله وسترن یونیون با کمترین نرخ و کارمزد | WU

وسترن یونیون Western Union سریع ترین روش انتقال پول به سراسر دنیا بدون نیاز به حساب بانکی میباشد در این روش میتوانید تا سقف 7500 دلار آمریکا به بیش از 185 کشور پول ارسال کنید . برای ارسال حواله وسترن یونیون کافیست در ابتدا مشخصات گیرنده وجه از قبیل نام و نام خانوادگی , کشور و نوع ارز را مشخص نمایید و در فرم ثبت سفارش مشخصات را ثبت نمایید مدت زمان انجام حواله کمتر از 24 ساعت میباشد و پس از انجام حواله رسید برای شما در سایت ارسال میشود , این رسید دارای کد 10 رقمی میباشد که با این کد گیرنده میتواند با در دست داشتن پاسپورت با مراجعه به شعب وسترن یونیون وجه خود را دریافت نماید. کارمزد حواله وسترن یونیون با توجه به میزان مبلغ و کشور متفاوت میباشد و کافیست در فرم ثبت سفارش میزان مبلغ را وارد نمایید تا کارمزد توسط سیستم محاسبه گردد , توجه نمایید مبلغ کارمزد به صورت مازاد بر مبلغ حواله اضافه میگردد و مبلغ حواله دقیقا براساس میزان ارسالی دریافت خواهد شد.

مجموعه پانی پی با دارا بودن نمایندگی رسمی وسترن یونیون در کشور ترکیه کلیه انتقالات وسترن یونیون را در سریع ترین زمان و پایین ترین کارمزد انجام دهد . این مجموعه با تجربه چندین ساله و کادری مجرب و حرفه ای می تواند کلیه خدمات وسترن یونیون را در بستری امن برای شما به ارمغان آورد.

چگونه می توان در وسترن یونیون پول حواله کرد ؟
برای انتقال پول در وسترن یونیون نیاز به مشخصات نام و نام خانوادگی گیرنده وجه به همراه کشور مقصد میباشد. برای سفارش حواله وسترن یونیون اگر عضو سایت نیستید نیاز میباشد در ابتدا ایجاد حساب نمایید و سپس در فرم ارسال حواله وسترن یونیون مشخصات درخواستی تکمیل و ثبت سفارش شود .کارمزد انتقال پول در وسترن یونیون چقدر هست ؟
کارمزد حواله وسترن یونیون با توجه به مبلغ درخواستی حواله متغیر میباشد و برای محاسبه دقیق میزان کارمزد میتواند در منوی محاسبه گر ارز وسترن یونیون در این قسمت با درج مبلغ درخواستی حواله میزان کارمزد را محاسبه نمایید .سقف انتقال پول در وسترن یونیون چقدر هست ؟
سقف انتقال پول در وسترن یونیون 7500 واحد ارزی به دلار و یورو میباشد .

با چه ارزهایی میتوان در وسترن یونیون پول حواله کرد ؟
انتقال پول در وسترن یونیون به صورت دلار و یورو انجام میشود .

آیا امکان دریافت پول با واحد ارزی کشور مقصد وجود دارد ؟
بله این امکان وجود دارد به هنگام ارسال حواله مشخص کرد اگر به عنوان مثال دلار حواله شده است در مقصد دلار دریافت شود یا واحد پول آن کشور البته برای اتحادیه اروپا ارز به صورت یورو میباشد .انتقال پول در وسترن یونیون از چه کشوری انجام میشود ؟
مجموعه پانی پی کلیه حواله جات وسترن یونیون را از کشورهای ترکیه و عراق انجام میدهند .

به چه کشورهایی میتوان حواله وسترن یونیون انجام داد ؟
امکان ارسال حواله وسترن یونیون به کلیه کشورهایی که تحریم نیستند امکان پذیر میباشد .

برای ارسال حواله وسترن یونیون به آمریکا و کانادا به چه مشخصاتی نیاز هست ؟
علاوه بر مشخصات هویتی و کشور نیاز میباشد نام ایالت نیز مشخص شود .قیمت ارز حواله وسترن یونیون چه ساعتی در سایت آپدیت میشود ؟
قیمت ها هر روز ساعت 12:00 ظهر آپدیت میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد لذا اگر سفارشی قبل و بعد از ساعت اعلام شده ثبت گردد با قیمت جدید محاسبه میشود .

پس از انتقال حواله چه مشخصاتی به مشتری داده میشود ؟
پس از انجام کار رسید رسمی وسترن یونیون برای متقاضی در سایت ارسال میشود این رسید حاوی کد 10 رقمی MTCN میباشد و با اعلام این کد به همراه مشخصات فرستنده میتوان پول را در کشور مقصد دریافت کرد .

آیا امکان اصلاح و ویرایش نام و نام خانوادگی پس از ارسال حواله وجود دارد ؟
بله این امکان وجود دارد که نام و نام خانوادگی ویرایش شود و میبایستی درخواست دهید
انجام اصلاحات اسم در وسترن یونیون دارای 10 دلار کارمزد در پانی پی میباشد .آیا امکان ابطال یا کنسل کردن حواله وسترن یونیون وجود دارد ؟
اگر پولی در مقصد توسط گیرنده دریافت نشده باشد این امکان وجود دارد که حواله توسط ما کنسل شود اما در سیستم وسترن یونیون اگر حواله ای کنسل شود فقط اصل مبلغ حواله برگشت میشود و کارمزد آن برگشت نمیشود .

مدت زمان انجام حواله وسترن یونیون توسط پانی پی چقدر هست ؟
اگر سفارش در ساعات اداری ثبت شده باشد در کمتر از 3 ساعت رسید ارسال میشود .

در چه روزهایی میتوان حواله وسترن یونیون در پانی پی انجام داد ؟
از روزهای شنبه تا یکشنبه از ساعت 10 صبح الی 17 امکان ارسال حواله وسترن یونیون از کشور ترکیه امکان پذیر میباشد و از روزهای دوشنبه تا پنج شنبه نیز علاوه بر ترکیه امکان ارسال از عراق نیز وجود دارد نکته مهم در روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به تعطیل بودن بانک امکان آربیتراژ ارز به یورو و ارسال پول به صورت یورو وجود ندارد .

چگونه میتوانیم مطمئن شویم که گیرنده پول را دریافت کرده است ؟
شما میتوانید در سایت رسمی وسترن یونیون در قسمت رهگیری حواله وسترن با درج شماره 10 رقمی MTCN از وضعیت ارسال پول و دریافت ان مطلع شوید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ؟
برای پرسش سوالات خود میتوانید در ساعات کاری شرکت با کارشناسان ما تماس بگیرید .