صفحه نخست    اخبار    ۱۳۹۵/۱/۹

انجام پرداخت های ارزی پی پال با شرایطی ویژه

 اخبار    ۱۳۹۵/۱/۹  چاپ
انجام پرداخت های ارزی پی پال با شرایطی ویژه
با درود و عرض ادب

مشتریان گرامی مفتخریم اعلام نماییم پرداخت های ارزی شما در پی پال با شرایطی بسیار استثنایی توسط پانی پی انجام میشود.

همانطور که مستحضر هستید پی پال معتبر ترین حساب الکترونیک در دنیا میباشد و بیشترین حجم تراکنش های مالی را به خود اختصاص داده است , به همین منظور پی پال برای ما از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار است و نیازمند بستری مناسب برای ارائه خدمات میباشد .

خدا رو شکر شرایط و بستر لازم برای مبادلات ارزی پی پال پیش تر توسط اعضای تیم پانی پی صورت گرفته است و برنامه ریزی های ویژه ای در این زمینه صورت گرفته است تا ایرانیان عزیز بتوانند بدون دغدغه پرداخت های پی پال خود را انجام دهند .

به برخی از شرایط های پرداخت اشاره می نماییم :

- نرخ ارز پی پال به صورت روزانه آپدیت و در ساعت معینی در سایت اعلام میشود .
- قیمت ها با کمترین سود ممکن اعلام خواهد شد و تمامی محاسبات بر مبنای نرخ اسکناس صرافی ها میباشد .
- سورس پولی که توسط ما در پی پال تامین میشود به صورت دلاری و یورویی میباشد و در صورت درخواست ارزهای دیگر پرداخت شما با محاسبه Exchange rate پی پال انجام خواهد شد و هزینه تبدیل به مشتری اعلام میشود .
- امکان عقد قرارداد با شرکت ها وجود دارد و در صورت میزان درخواست بالای ارز پی پال امکان تامین سورس ثابت و مشخص برای متقاضی وجود خواهد داشت .
- امکان پرداخت ریالی به درگاه بانک سایت وجود دارد ولی پیشنهاد ما برای پرداخت های ارزی بالا این است که به حساب های معرفی شده واریز انجام شود .
- سفارش مشتریان به ترتیب انجام میشود و از زمان ثبت سفارش در لیست انجام کار قرار خواهد گرفت و در کمتر از دو ساعت سفارش شما انجام میشود و اطلاعات Transaction id بر روی پنل کاربری و پیامک ارسال خواهد شد .

مهم ترین هدف پانی پی این است که مشتریان عزیز به آسودگی و بدون دردسر پرداخت های خود را انجام دهند و به همین خاطر سیستم پنل کاربری بسیار تخصصی و هوشمند در این زمینه طراحی گردیده است .

رضایت مشتری اصلی ترین موضوع برای ما میباشد و امیدواریم بتوانیم رضایت شما بزرگواران را جلب نماییم .

از اینکه در کنار شما هستیم بسیار خرسندیم و امیدواریم بتوانیم آن چیزی که لایق شما عزیزان است را ارائه نماییم .

با آروزی بهترین ها برای یکایک شما عزیزان

PANYPAY TEAM