خرید از سایت هگزونت | پرداخت ارزی در هگزونت | شارژ اکانت هگزونت

شرکت هگزونت hexonet در سال 1999 توسط Jens Wagner تاسیس شده است. این شرکت در کشور آلمان فعالیت می کند و دفتر مرکزی آن هامبورگ است. واگنر قبل از آن شرکت Key-Systems GmbH را تاسیس کرده و بعنوان مدیرفنی مشغول به کار بود. جنز واگنر یکی از متخصص ترین افراد در صنعت دامنه و سیستم های اینترنتی است و در سراسر دنیا بعنوان یک مبتکر و نوآور شناخته شده است. او همچنین در سال 2006 اقدام به تاسیس رجیسترار 1API نمود که درواقع این رجیسترار دامنه زیرمجموعه شرکت hexonet می باشد. 1API در نوامبر سال 2007 موفق شد گواهینامه معتبر خود را جهت فعالیت در صنعت دامنه از آیکان ICANN دریافت کند. رجیسترار 1API همچنین یکی از اعضای اصلی و مهم شرکت رایپ RIPE NCC هم می باشد.

شرکت هگزونت یک توسعه دهنده پیشرو و سرویس دهنده خدمات مبتنی بر تکنولوژی های اینترنتی در صنعت دامنه است. hexonet از ترکیب چندین شرکت زیرمجموعه دیگر شامل 1API GmbH ( رجیسترار دامنه مورد تایید ICANN )، WhoisTrustee.com Limited (Whois Privacy)، و PremiumSale.com Limited تشکیل شده است.

اصلی ترین فعالیت هایی که در 1API انجام می شود عمده فروشی و سرویس دهی به رجسیترارهای دیگر است. این رجیسترار دامنه در دور کشور آلمان و کانادا شرکت معتبر ثبت شده دارند. از خدمات ارزشمندی که در رجیسترار 1API ارائه می شود می توان به فراهم آوردن پلت فرم جامع برای دامنه های gTLD و ccTLD اشاره کرد به طوری که امکان ارائه خدمات ثبت و مدیریت دامنه ها از طریق کنترل پنل وب انتخابی، قالب های آماده ایمیل، ماژول های نرم افزاری ( مانند WHMCS, AWBS ) و همچنین وب سرویس (API) های متنوع را برای کاربران و نمایندگان فروش فراهم آورده است.

اگر در سایت هگزونت اکانت کاربری دارید و قصد شارژ پنل کاربری خود را دارید میتوانید با استفاده از روش پرداخت با پی پال در سریع ترین زمان توسط مجموعه پانی پی اکانت خود را شارژ نمایید و از خدمات خوب این شرکت استفاده نمایید , بهترین و سریع ترین روش پرداخت در سایت هگزونت پی پال میباشد و مجموعه پانی پی با سال ها تجربه پرداخت در سایت فوق میتوانند در زمان کوتاه و کمترین کارمزد سفارشات شما را انجام دهند .