پرداخت ارزی و خرید سرور از سایت هتزنر

هتزنر آنلاین (Hetzner Online GmbH) یک شرکت وب هاستینگ و دیتاسنتر است که در “گونتس هاوزن ” آلمان واقع شده است. این شرکت نباید با شرکت هم نام و همکار آفریقای جنوبی خود یعنیHetzner (Pty) Ltd اشتباه گرفته شود. نام تجاری دو شرکت به صورت جداگانه ثبت شده و تحت قوانین کشوری خود فعالیت می کنند و هیچ گونه سهامدار مشترکی بین دو شرکت وجود ندارد.

تاریخچه دیتاسنتر هتزنر:

“Hetzner Online GmbH” فعالیت خود را در سال 1997 در آلمان و تحت نام Hetzner Online Services”” آغاز کرد. بین سالهای 2000 تا 2015 شرکت “هتزنر آنلاین” در آلمان تحت شرایط حقوقی AG (“Aktiengesellschaft”) فعالیت کرد. در سال 2015، وضعیت قانونی خود را به شرکت GmbH تغییر داد.

این شرکت به نام بنیان گذار آن یعنی مارتین هتزنر، نامگذاری شده است. “هتزنر آنلاین” دارای سه پارک مرکز داده در “نورنبرگ” و “فالکن اشتاین “در آلمان و “هلسینکی” در فنلاند می باشد. علاوه بر این، شرکت “هتزنر آنلاین” در پروژه “Cinia C-Lion” سرمایه گذاری کرده است که هلسینکی و روستوک را به آلمان توسط کابل فیبر نوری زیر دریایی 1100 کیلومتر متصل می کند. این کابل ارتباطی با سرعت بالا، دیتاسنتر هتزنر در آلمان و دیتاسنتر در حال ساخت در فنلاند را به هم مرتبط می سازد.

در سال 2017، “هتزنر آنلاین” جشن 20 سالگی خود را با یک رویداد چند روزه در پارک مرکز داده خود در فالکن اشتاین، برگزار کرد.

دفتر مرکزی دیتاسنتر “هتزنر آنلاین” در شهر ” گونتس هاوزن” آلمان واقع شده است. این شرکت شریکی در آفریقای جنوبی دارد که با نام Hetzner South Africa (Pty.) Ltd فعالیت کرده و دیتاسنتر آن در شهرهای “Midrand” و “کیپ تاون” آفریقای جنوبی قرار دارند.

خدمات ارائه شده توسط شرکت هتزنر:

شرکت “هتزنر آنلاین”، خدماتی چون میزبانی اختصاصی، میزبانی وب اشتراکی، سرورهای اختصاصی مجازی، سرورهای مدیریت شده، نام دامنه، گواهینامه SSL، فضای ذخیره سازی و ابری را ارائه می کند.

در پارک های مرکز داده واقع در نورنبرگ و فالکن اشتاین، مشتریان همچنین می توانند سخت افزار خود را در واحد بهینه سازی انرژی هتزنر و تحت خدمات “colocation” شرکت قرار دهند. این شرکت همچنین یک سایت حراج سرور به صورت آنلاین را برپا کرده است که در آن سرور های قدیمی تر به سبک حراج هلندی به فروش می رسند.

هتزنر آنلاین دارای مجوز ثبت نام دامنه سازگار با ICANN می باشد که توسط آن به ثبت دامنه های .com ، .net و .org و سایر پسوندها اقدام می کند. این شرکت همچنین دارای مجوز ثبت دامنه های .de و .at نیز می باشد.

معرفی زیرساخت های دیتاسنتر هتزنر:

پروژه های دیتاسنتر هتزنر به صورت در خانه با کمترین برون سپاری، طراحی و اجرا می شود. واحد های دیتاسنتر هتزنر با استفاده از چندین لینک افزوده شده، از جمله 300 گیگابیت بر ثانیه به DE-CIX و لینک فیبر نوری به نورنبرگ و فرانکفورت، خدمت رسانی می کنند. امکانات Colocation در هر دو پارک مرکز داده در نورنبرگ و فالکن اشتاین آلمان وجود دارد.

چگونه در سایت هتزنر پرداخت های هاست و سرور خود را انجام دهیم ؟

مجموعه پانی پی میتوانند در سریع ترین زمان با استفاده از روش پرداخت با پی پال خرید های هاست و سرور شما را انجام دهند همینطور اگر شما دارای پنل کاربری و سرویس در سایت هتزنر آلمان هستید میتوانید تمدید هاست و سرور خود را در این قسمت با استفاده از روش پرداخت پی پال به صورت آنلاین ثبت نمایید.