صفحه نخست    اخبار    ۱۳۹۵/۱/۹

رتبه بندی کارت های اعتباری از نظر اعتبار جهانی

 اخبار    ۱۳۹۵/۱/۹  چاپ
رتبه بندی کارت های اعتباری از نظر اعتبار جهانی
با درود و عرض ادب و احترام

کاربران گرامی همانطور که مستحضرید کارت های اعتباری از شرکت های مختلفی صادر میشوند و این شرکت ها در رده بندی های مختلفی در جهان قرار دارند , از این میان دو شرکتی که بسیار پرطرفدار و معروف میباشد ویزا و مستر میباشند که اکثرا همه آشنایی نسبی با آن دارند اما این بدان معنی نیست که کارت های اعتباری فقط انحصارا توسط این دو شرکت ارائه میشود بلکه شرکت های معتبر دیگری هم در این عرصه فعالیت دارند که ما در اینجا میخواهیم به آنها اشاره داشته باشیم .

1- ویزا کارت : شرکت ویزا فعالیت خود را از سال 1958 آغاز نمود ,  این شرکت وظیفه تسهیلات مبادلات ارزی الکترونیک را در جهان برعهده دارد که انجام آن توسط کارت های اعتباری و نقدی در جهان انجام میشود .

نوع فعالیت این شرکت : کارت اعتباری و سیستم پرداخت آنلاین میباشد .
شرکت ویزا توانسته در جهان رتبه اول را در میزان اعتبار به خود اختصاص دهد .

وب سایت رسمی شرکت ویزا :
www.visa.com

2- مستر کارت : شرکت مستر فعالیت خود را از سال 1966 آغاز نموده , این شرکت همانند ویزا وظیفه تسهیلات مبادلات ارزی الکترونیک در جهان را برعهده دارد که انجام ان توسط کارت های اعتباری و نقدی در جهان انجام میشود .

نوع فعالیت این شرکت : کارت اعتباری و سیستم پرداخت آنلاین میباشد .
شرکت مستر همانند ویزا از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده و هر دو در یک سطح بسیار بالایی میباشند .

وب سایت رسمی شرکت مستر :
www.MasterCard.com

3- آمریکن اکسپرس : شرکت امریکن اکسپرس فعالیت خود را از سال 1850 آغاز نموده , این در شرکت پس از ویزا و مستر از اعتبار بسیار بالایی در ایالات متحده امریکا برخورددار میباشد .

نوع فعالیت این شرکت : کارت اعتباری , کارت شارژ , چک مسافرتی / در کنار این محصولات خدماتی از قبیل  مالی , بیمه و آژانس های مسافرتی ارائه میشود .

وب سایت رسمی شرکت آمریکن اکسپرس :
AmericanExpress.com

4- دیسکاور کارت : شرکت دیسکاور فعالیت خود را از سال 1985 آغاز نموده , این شرکت در زمینه مدیریت سیستم‌های پرداخت بانکی، همچنین ارائه خدمات کارت های اعتباری، کارت های نقدی، قرض های بی وثیقه  و وام های مسکن فعالیت می‌نماید.

نوع فعالیت این شرکت : سیستم پرداخت بانکی و کارت اعتباری
دیسکاور کارت، پس از ویزا کارت، مستر کارت و آمریکن اکسپرس، به چهارمین شبکه کارت‌های اعتباری در ایالات متحده آمریکا تبدیل شد.

حائز اهمیت میباشد کارت های اعتباری توسط گروه پانی از کشورهای مختلف صادر میشوند که اطلاعات فوق پیش تر در سایت قرار گرفته و کاربران گرامی در صورت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با دفاتر پانی پی یا آدرس ایمیل وب سایت تماس حاصل فرمایند .

به امید موفقیت روز افزون شما

تیم مدیریتی پانی پی لحظات خوبی را برای شما آرزو میکند .