پرداخت هزینه پرواز خارجی و خرید بلیط هواپیما از ایرلاین خارجی

برای خرید بلیط پرواز از ایرلاین های خارجی نیازمند ویزا کارت و مستر کارت میباشید و با توجه به تحریم های بین المللی امکان صدور این کارت برای هم وطنان عزیز داخل ایران امکان پذیر نمیباشد از این رو مجموعه پانی پی با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی شرایطی را ایجاد کرده تا هم وطنان عزیزمون بتواند در سریع ترین زمان بلیط پرواز خود را در سایت های خارجی خرید کنند.

خرید مستقیم بلیط پروز از ایرلاین های خارجی میتواند به نسبت شرکت های داخل ایران کم هزینه تر باشد و حاشیه سود واسطه ها در این وسط کاملا از بین میرود در این روش شما با نرخ رسمی داخل سایت شرکت هواپیمایی میتوانید خرید را بی واسطه از طریق کارت اعتباری مجموعه پانی پی انجام دهید .

برخی از شرکت های هواپیمایی :

- ترکیش ایرلاینز
- پگاسوس
- اطلس جت
- سان اکسپرس
- ایر آسیا
- قطر ایرویز
- امارات
- بریتیش ایرویز
- لوفت هانزا
- و سایر شرکت های هواپیمایی

 

پرسش های متداول در خصوص خرید بلیط هواپیما از سایت های خارجی :

 

- از چه سایت هایی امکان خرید بلیط پرواز وجود دارد ؟

از تمامی سایت های معتبر که برخی از شرکت های مهم در بالا معرفی شدند .

- با چه روشی پرداخت انجام میشود ؟

اکثر سایت های شرکت های هواپیمایی متصل به درگاه ویزا و مستر کارت میباشد و خرید با کارت انجام میشود .

- کارمزد انجام کار چقدر میباشد ؟

میزان کارمزد براساس مبلغ درخواستی 8 در صد میباشد .

- با چه ارزهایی میتوان پرداخت را انجام داد ؟

در حال حاضر کلیه ارزهای اصلی از قبیل : دلار آمریکا,یورو,پوند و لیر پرداخت با کارت انجام میشود و در صورتی که ارز درخواستی شما مربوط به سایر ارزها بوده میتوانید معادل دلاری آن را در سایت xe.com براساس نرخ جهانی محاسبه کنید و درخواست خود را براساس ارز دلار آمریکا ثبت کنید توجه داشته باشید که نرخ تبدیلی کارت کمی بیشتر میباشد و پس از محاسبه دقیق در قسمت پیام سایت مبلغ دقیق تبدیل اعلام میشود .

- مدت زمان انجام سفارش توسط پانی پی ؟

اگر سفارش در ساعات اداری روز انجام شود حداکثر طی 2 ساعت کاری انجام میشود و در صورتی که سفارش خارج از ساعت کاری انجام شود در وقت اداری انجام خواهد شد .

 

مشتری محترم در صورتی که نیازمند راهنمایی و مشاوره در زمینه خرید بلیط پرواز هستید میتوانید با کارشناسان فروش پانی پی در وقت اداری تماس بگیرید .