صفحه نخست    خدمات ویژه    ثبت سفارش

افتتاح حساب اکانت پی پال وریفای شده آمریکا | PayPal

پِی‌ پال PayPal یا پِی‌پل یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانهٔ پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌ های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است. پی‌پل در سال 1998 تأسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال 2002 اتفاق افتاد.

با توجه به تحریم بودن پی پال در ایران بسیاری از هموطنان برای استفاده از خدمت پی پال مشکل دارند و برای داشتن یک اکانت وریفای شده و معتبر با چالش های زیادی رو به رو هستند از این رو مجموعه پانی پی به شما کمک میکند تا در کوتاه ترین زمان یک اکانت وریفای شده به همراه مدارک رفع لیمیت داشته باشید و بتوانید از خدمات پی پال استفاده کنید . 

 

پرسش های متدوال :

افتتاح حساب از چه کشوری انجام می شود و اکانت از چه نوعی می باشد ؟

اکانت اعلام شده مربوط به آمریکا می باشد و حساب ها در در نوع پرسونال و بیزینس است و در حال حاضر بالاترین نوع حساب که بیزینس است برای متقاضی باز می شود .

چه تفاوتی بین اکانت پرسونال و بیزینس وجود دارد ؟

مهمترین تفاوت این دو نوع اکانت درگاه پرداخت می باشد اگر قصد راه اندازی درگاه پرداخت پی پال بر روی وب یا اپلیکشن هستید میتوانید حساب بیزینس تهیه نمایید .

حساب با چه هویتی باز می شود ؟

اکانت پی پال آمریکا با یک هویتی آمریکایی باز می شود و امکان افتتاح حساب بنام شما با هویت ایرانی وجود ندارد دلیل آن نیز پایین آمدن ریسک لیمیت شدن اکانت می باشد .

 کد SSN یا شماره ملی بر روی اکانت وریفای می شود ؟

بله کد مربوطه در اکانت پی پال آمریکا اضافه و وریفای می شود تا اکانت دچار مشکل نشود .

آیا این حساب ها وریفای شده است ؟

بله کلیه اکانت ها صد در صد وریفای شده می باشد و کارت و حساب بانک مجازی بر روی حساب لینک شده و وریفای شده است .

چه نوع اکانت پی پالی در پانی پی ارائه می شود و هزینه چقدر است ؟

در حال حاضر دو نوع اکانت بیزینس با قیمت 150 دلار و دیگری با قیمت 200 دلار ارائه می شود که مهم ترین تفاوت این دو نوع در اکانت 200 دلاری ویژه می باشد. هر دو دارای سرور مجازی یک ماهه بوده و مدارک هویتی یک بار روی حساب تایید شده است. هر دو اکانت وریفای شده و با مدارک تحویل می شود و تفاوتی از این نظر ندارند . با توجه به اینکه اکانت بیزینس بالاترین نوع اکانت پی پال می باشد در حال حاضر فقط همین نوع اکانت افتتاح می شود و اکانت پرسونال در لیست خدمات ارائه نمی دهیم.

 مدت زمان افتتاح حساب و تحویل اکانت پی پال چقدر است ؟

مدت زمان تحویل اکانت 7 روز کاری می باشد و در کمتر از 1 هفته اکانت تحویل می شود.

چه مدارکی قابل ارائه شدن با اکانت می باشد ؟

مدارکی که ما میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم کارت گواهی نامه, قبض پروف آدرس و بانک استیت منت است در اکانت 200 دلاری ویژه 3 مدرک در اختیار متقاضی قرار میگیرد .

آیا به همراه حساب ریموت اتصال آمریکا داده می شود ؟

خیر می بایستی از شرکت های ارائه دهنده سرور یک سرور مجازی ویندوز با رم حداقل 2 تهیه نمایید تا بتوانید برای اتصال به پی پال از یک آیپی ثابت آمریکا استفاده کنید.

 شماره موبایل پی پال وریفای می شود ؟

در جهت راحتی شما برای دریافت کد در مواقع ضروری یک اکانت Google Voice در اختیار شما قرار میگیرد تا بتوانید کدها را سریع بر روی پوشه اینباکس اکانت گوگل دریافت کنید .

سقف دریافت پول در اکانت پی پال چقدر است ؟

با توجه به اینکه حساب تازه افتتاح شده است توصیه ما این است اکیدا از دریافت مبالغ بالا خودداری کرده و تا 21 روز اول مبالغ تراکنش های دریافت به صورت خرد تا سقف 50 دلار روزانه باشد و پس از 21 روز میتوانید تراکنش های بیشتری دریافت کنید که پیشنهاد میشود برای جلوگیری از ریسک مسدودی حساب و مشکوک شدن پی پال پله پله مبلغ دریافتی بیشتر شود .

اگر حساب دچار مشکل شود پانی پی میتواند کمک کند ؟

کارهای پشتیبانی اکانت فقط از طریق مرجع که سایت پی پال است میبایستی پیگیری شود و در این زمینه مجموعه کمکی نمی تواند بکند و ما فقط نکات لازم را میتوانیم به عنوان راهنما به شما اعلام کنیم.

 

مجموعه پانی پی فقط کار افتتاح حساب را به صورت وریفای شده انجام می دهد و طبق شرایط اعلام شده اکانت فعال و تست شده به همراه مدارک تحویل متقاضی می شود لذا در صورت بروز هر گونه مشکل از قبیل لیمیت شدن میبایستی با خود پی پال تماس حاصل فرمایید و کارهای پشتیبانی اکانت توسط مجموعه ما انجام نمی شود.