صفحه نخست    اخبار    ۱۳۹۵/۳/۲۶

صدور فوری ویزا کارت فیزیکی و تحویل در دفتر مرکزی تهران ( از بانک های معتبر جهانی )

 اخبار    ۱۳۹۵/۳/۲۶  چاپ
صدور فوری ویزا کارت فیزیکی و تحویل در دفتر مرکزی تهران ( از بانک های معتبر جهانی )
با سلام و احترام

پانی پی به منظور راحتی شما بزرگواران خدماتی بی نظیر و متفاوتی را برای نخستین بار در کشور تدارک دیده است که سعی داریم رفته رفته به معرفی آن ها بپردازیم .

با توجه به استقبال زیاد از ویزا کارت های فیزیکی تصمیم گرفتیم صدور و تحویل این کارت ها را به صورت فوری انجام دهیم این بدان معناست که با توجه به قرارداد های بانکی که وجود دارد کارت ها در نسخه های خام توسط بانک صادر کننده در اختیار شرکت قرار میگیرد و پس از تکمیل فرم ثبت نام توسط مشتری در دفتر مراحل فعال سازی آن طی 24 ساعت آینده توسط بانک مرجع انجام میشود مراحل تحویل کارت دیگر زمان بر نخواهد بود و مشتریان عزیز میتوانند با حضور در دفتر مرکزی پانی پی واقع در شهرک غرب - بلوار شهید دادمان کارت خود را پس از تکمیل فرم ثبت نام دریافت نمایند .

حائز اهمیت میباشد کارت های ارائه شده هیچ گونه محدودیت بانکی مثل کارت های تاجیکستان ندارند و مشتریان میتوانند با خیالی آسوده خرید های اینترنتی خود را انجام دهند , کارت ها در نوع دبیت کارت و پریپید ارائه میشود و کارت های دبیت دارای حساب بانکی + سوئیفت کد جهت شارژ حساب میباشد .

پانی پی هم اکنون به عنوان نخسین شرکت ارائه دهنده ویزا/مستر کارت آمریکا در ایران این امکان را دارد که برای متقاضیان کارت های فیزیکی با حساب بانکی از کشور آمریکا صادر نمایند این کارت ها با نام میباشند و Card Holder name نام متقاضی حک میشود و دارای قابلیت های خاصی میباشد و صرفا جهت مصارف خرید از فروشگاه های آمریکایی توصیه میشود مدت زمان صدور این کارت 30 روز کاری میباشد و مستقیما از بانک صادر کننده آمریکایی صادر میشود .

از هفته آینده ارائه کارت ها به صورت فوری از برخی از کشورها آغاز میشود و امیدواریم بتوانیم رضایت مشتریان عزیز را جلب نماییم .

با تشکر و احترام

پانی پی / ارائه دهنده خدمات ارزی آنلاین